«Це було дуже важко психологічно», - фронтмен гурту СКАЙ поскаржився на дороги та туризм в України

Прочитали: 1486

«FEST MRII» «СКАЙ» Миколаїв інтервью

В Миколаєві нещодавно пройшов «FEST MRII», найочікуванішим гостем якого став гурт «СКАЙ». Перед самим виходом на сцену NikLife вдалося «піймати» фронтмена гурту та трошки поспілкуватися з ним. Олег Собчук розказав, що подібні фестивалі непогано популяризують українську культуру і якби раніше частіше відбувалися такі заходи, то ситуації, яка зараз є на сході країни, не було б. Такі фестивалі на думку фронтмена - це не просто відпочинок, а й своєрідне виховання свідомості. Окрім цього, артист розказав, що їхали вони в Миколаїв з Маріуполя досить довго і важко.

NL: Розкажіть, будь ласка, як взагалі доїхали, як дороги миколаївські, бо в нас така проблема з цим.

О.С.: Дороги дуже погані, чесно, просто їхали з Маріуполя і повірте, це було дуже важко психологічно і фізично. Слава Богу, ми вже тут і в принципі готові до того, щоб вийти і радувати людей нашою музикою.

NL: Скільки часу їхали?

О.С.: Ми виїхали з Маріуполя в п'ять ранку і приїхали в 12-30, ось і все. І це жесть...

NL: Ви багато їздите по містах України, але коли був ваш тур в підтримку альбому «Нове життя» ви оминули Миколаїв, чому так сталося?

О.С.: Я вам скажу чесно, не завжди можна в тур вкючати ті міста, в які, наприклад, наче можна поїхати, але краще відкласти це на пізніше. Зокрема, це питання більше до концертного директора, а не до мене, чому він так порахував. Але я вам скажу, що деякі міста ми відвідаємо ще навіть в рамках цього туру, тому що поступають запрошення. Можливо, якби ми виступили в рамках нашого туру, ми б не були сьогодні тут. Тому, як мені здається, тут є і позитивні сторони.

NL: Це для Миколаєва подія, такий фестиваль, який популяризує українську культуру. Як ви відноситесь до подібних заходів і як ви вважаєте, чи допомагають такі заходи формуванню патріотизму?

О.С.: Вони допомагають формуванню простої елементарної свідомості, ототожненню себе. Дуже добре, що нарешті це робиться і робиться не лише в Миколаєві, а й навіть на сході в Маріуполі. Ніколи цього не робилося і, на мою думку, якби раніше проводилися такі заходи і на сході, і на півдні, то можливо і не було би того, що зараз відбувається на сході. Повірте, це дуже важливо, насправді. І я дуже щиро радію, що зараз це відбувається, дай Боже, щоб обертів набирало все більше й більше. Щоб приїжджало  багато різних команд, не лише україномовних, а й російськомовних. Щоб не було сумно і був хороший настрій, добра енергетика. Щоб люди вчились відпочивати, поважали, любили один одного. Саме це спілкування на «open air», по суті, не лише відпочинок, це є своєрідне виховання, це дуже класно.

«FEST MRII» СКАЙ

NL: Нещодавно ви відпочивали в Іспанії, чому саме цю країну обрали і якщо порівнювати закордон і Україну, то в якому напрямку треба працювати, щоб до нас більше приїздили, а в Україні розвивався туристичний потенціал?   

О.С.: Спочатку нам треба зробити цей туристичний потенціал. По-перше, зробити хоча би дороги. Я маю на увазі інфраструктуру навіть. У нас є на що подивитись, нам є, чим похвалитись, нам є, що показати. В нас трішечки немає можливості це показати, тобто ми не зовсім розуміємо, як краще. Тому нам треба навчитися і звісно зробити дуже хорошу та класну інфраструктуру. Звісно потрібно, щоб іноземець, який сюди приїхав, не товкся так само по ямах, як ми товклися з Маріуполя в Миколаїв: голова болить, ти просто не розумієш, що з тобою відбувається, а вибору в тебе немає.

NL: Як ви після концерту, після важкої дороги відновлюєтесь перед виступами?

О.С.: Сон. Сон - це найкращий подарунок, який може буде в турах, якщо є можливість поспати 3-4 години - це просто ура. Але мені, як для вокаліста, треба спати менше, тому що мені потрібно за три години прокинутись до концерту, щоб зійшов набряк. Набряк - це природна функція людини перед сном і після сну.

«FEST MRII» «СКАЙ» Миколаїв інтервью

Розмовляла: Тетяна Вязнікова

Фото: Кирило Ахтимович