В Николаеве Антон Мухарский анонсировал выход своей новой книги «Троещинское Евангелие»

Прочитали: 510

Как и сообщалось ранее, в пятницу, 31 мая, в Николаеве состоялась презентация книги Антона Мухарского «I AM NOT RUSSIA». В ходе мероприятия автор не только шутил на щепетильные темы, отметив, что его новое произведение категорически запрещено читать людям без чувства юмора.

Он неупустил возможность пошутить по поводу своих «множественных» браков, а именно скандала со Снежаной Егоровой, где решил «отчитаться» о том, что никогда не значился в черных списках должников и оставил своим детям немалое наследство.

Но, что интересно, Антон зачитал своим гостям яркие отрывки из своего другого нового творения, «Троєщинське Євангеліє» – на данный момент автор готовит ее к выходу.

Значить, над чим я зараз працюю, оце ось, до речі, можу сказати, що у мене знов тремтить серце, бо вчора у нас в Одесі був виступ під назвою «Еротичні читання від Антіна Мухарського». Я виконав там перший уривок своєї нової книжки, що називається «Троещинське Євангеліє». Вона вийде до львівського форуму, це станеться цього року, я дуже на це сподіваюся. Але хотів вам, якщо ви не проти, прочитати невеличкий уривочок цієї книжки, ви почуєте його першими. Вчора в Одесі дуже жваво зреагували, значить, на назву «Пригоди Електроніка». Чи знаєте, цей Електронік проходить червоною якоюсь такою смугою в моєму житті тому,  що все моє психоемоційне статеве зростання відбувалося на тлі цього фільму. Знаєте, оцей Сироєжкін, девочкі там, все. І от, якось дійсно згадав, у нас, я жив на Оболоні, поруч прекрасний район Троєщина, Воскресенка. В Одесі мені назвали поселок Котовск, сказали, що таке теж є. Чиє в Миколаєві  такий монументальний район, де досі можна зустріти пацанов от так от на кортах, с семками, вот так с пивасом, є таке? Бачите, мненія разделілісь, друзья. Ну словом, ви знаєте про цю естетику, райони спальні, радянські, пострадянські. І от значить, власне, у нас на районі, це реальна історія, жив такий Льоня Електронік, він був електриком, і от зрештою про нього такий невеличкий сексуальний опус.

NikLife решил представить данный отрывок:

«Льоня Електронік був настільки страшний, що навіть повії на проспекті Ватутіна, коли він вибирався із своєї вишневої дев'ятки, робили вигляд, буцім чекають автобуса. Ще за совєтів Льоня працював електромеханіком на київському заводі, «Радіоточприлад». А  коли завод занепав, підробляв у сусідів електриком по виклику, отримавши прізвисько «Електронік». Хоча на смазливих братів близнюків з Одеси, що грали Сережу Сироєжкіна, схожим геть не був. Проте, одна чоловіча принада приносила йому всенародну славу, бо мав велетенський, наче третя нога, прутень, що стовбучив в його спортивних штанях Adidas. Дивлячись на те багатство, дами скоріше лякалися, ніж впадали в єротичний єкстаз. І це зауважте в спокійному стані, а  не дай боже трапиться єрекція, цеж все через гланди вилізе. Цнотливо шаріючись, цілком слушно міркували вони, але запрошували Льоню у гості, щоб на власні очі побачити те багатство, коли він, міняючи старий закислий патрон, забирався на табурет. З жінками Льоні не таланило. Перша і остання офіційна дружина, яку він спокусив, пообіцявши прописку в Києві, втекла від нього на другий день. «Я даже не успел ей вставить» - бідкався він єдиній близькій людині рідній сестрі Тамарі. що страждала від ожиріння серця і важила понад 200 кіло. Коли вона померла, тіло покійної на спеціальних ношах, опускав у труну з балкону кран МНС. Саму труну несло 12 чоловік і ще шестеро – кришку. Після її смерті брат страждав недовго, в очікуванні єротичних оргій Льоня вперше в житті купив зубну щітку і намагався почистити зуби. Але втративши останній нижній корінний, виплюнув його разом з кривавою юшкою в розбиту раковину промовивши: «Ну п**дец вам, б**ди».  Адресуючи цю фразу не скільки всесвіту, скільки конкретним об’єктам своїх сексуально-маніакальних мрій, серед яких опинилися дві кандидатури - одноока продавщиця магазину «Фрукти-овочі» та розлучена мати одиначка Ріта, яка працювала нічним сторожем на авторинку. Але в обох випадках Льоня отримав гарбуза, бо однонка не захотіла їб**ься, твердо рєшів стать послушницей в женском монастирі. З Рітою взагалі вийшла повна лажа. Самогон, яким электрик намагався причарувати даму свого серця, на досвідчену алкоголіцю з Алчевська не діяв, хоча не призвичаєний людину Льонін самогон валив з трьох склянок. А все тому, що він туди трохи додавав ацетону, який викликав підступну ейфорію. Але загартований склоомивачем організм Ріти легко витримав випробування цією смакотою. В той час, як потенційний ї**ка обригавшись валявся біля будки Сірка, вона, як справжня леді, закусюючи рештки самогону морозивом «Каштан» розвалилася у каптьорці на засмальцьованому дивані, заходившись дивитись нічний повтор телевізійної саги «Санта Барбара» . Після такого випадку  Льоня впав у депресію , закодувавшись від алкоголю, зосередившись на риболовлі- єдиній справі в житті, що приносила йому справжнє задоволення...»