Положинский не отказался бы выступить на «Евровидении» за миллионный гонорар

Прочитали: 1946

Фронтмен известной украинской группы «Тартак» Александр Положинский считает, что лишь единицы артистов смогли бы отказаться от миллионных гонораров за выступления на «Евровидении». Своими рассуждениями он поделился в эксклюзивном интервью NikLife, в котором также прокомментировал выступление O.Torvald на конкурсе.

Певец не захотел комментировать историю о миллионных гонорарах ДжамалыРусланы и ONUKA, лишь по той причине, что не знает, как поступил бы на их месте.

– Хай це все лишається на совісті тих людей, які давали ці гроші і які отримували ці гроші. Це, звісно, їх особиста справа і я не хочу нікого судити. Єдине, що я здатен припустити, що якби мені запропонували мільйон за виступ на Євробаченні, то я навряд чи б знайшов в собі сили відмовитись. Так що, гроші то, на жаль, дуже потужний фактор, і я впевнений, що значну частину з них треба витратити на підготовку виступу на найвищому рівні, – подчеркивает исполнитель.

Помимо этого, он отметил, что кроме денег, в этом случае также присутствует другой фактор, как двухсотмиллионная аудитория по всему миру.

– Я думаю, що дуже мало б знайшлось професійних артистів, які б не захотіли скористатись таким шансом. А якщо ще є можливість реалізувати дуже багато творчих амбіцій завдяки тому, що тобі дають на підготовку цього виступу ще й хороші гроші. В творчої людини завжди, які б в неї не були досягнення, яка б не була популярність, постає питання, а чи вистачить мені грошей на це? Це те, що здається як відображення якоїсь внутрішньої меркантильності. Але я знаю це по собі, бо в мене є багато творчих ідей і я просто не в стані їх реалізувати через те, що немає належного фінансування. Так що, дуже важко давати оцінку таким вчинкам своїх колег неупереджено, – оправдывает своих коллег Положинский.

В свою очередь, он признался, что особо не отслеживал конкурсные события и даже не знает, как выступил представитель от Украины O.Torvald.

– Я не дуже в курсі, що там відбувалось на Євробаченні. Я не стежив і навіть не знаю, як О.Torvald там виступив. Чесно кажучи, для мене це не має значення. Я бачив в минулому році О.Torvald на концерті в Луцьку, вони виступали на фестивалі «Бандерштат». Тоді ще не було мови про Євробачення і мені настільки сподобався! – делится он.

Фронтмен группы «Тартак» рассказал, как следил за развитием карьеры Жени Галыча и его команды с самого начала становления группы в творческом и профессиональном плане.

– Я не думаю, що на моє ставлення до O.Torvald якось вплине їх вдалий чи не вдалий виступ на Євробаченні. В будь-якому випадку, я знаю ставлення самого Жені до Євробачення і так само я розумію, що цей конкурс абсолютно не прогнозований. Можливо є якісь таємні технології, яких я не знаю, але якщо говорити про щирі симпатії аудиторії, то тут не вгадаєш і не прорахуєш ніколи. Мені здається, варто лишатись чесним і щирим. І якщо O.Torvald таким був на тій сцені, якщо вони пішли на якийсь компроміс, в першу чергу, із власною совістю, із власною творчою душею, то я думаю, що вони просто зробили правильні висновки з усього і в майбутньому вони намагатимуться не повторювати таких помилок, якщо вони були.

Полное интервью ищите в летнем выпуске журнала NikLife.