На первом сольнике Тартака в Николаеве зрителей ожидали уроки хореографии и шутки ВИДЕО

Прочитали: 1823

Впервые за двадцать лет в Николаеве состоялся сольный концерт группы Тартак. Раньше они тоже приезжали на выступления, но в «солянке» с другими артистами, поэтому поклонники творчества группы с восторгом их встретили.

- Забули фанфари на мій вихід запустити, а домовлялися що будуть. Нічого не вийшло, доведеться починати прозаїчно. Добрий вечір!  У нас тут нещодавно ювілей був групі, яка називається Тартак. Сталось це в грудні минулого року. Ми дали парочку прекрасних концертів в Києві, потім дали прекрасний концерт у Львові, а потім нас почали питати: «А чому ми не їдемо з цими прекрасними концертами в інші міста?». Ну ми так довго-довго чухалися і врешті дочухалися поїхати в тур, - оригинально поздоровались с публикой и начали свое выступление.

Ни одна пауза после песен не прошла без шутки. Тартак вспомнил даже Монатика:

- Знаєте, танцювати і співати одночасно може тільки Монатік, а ми не можемо, ми вже вдвічі старші пацани. Дякую всім, хто підірвався, я розумію наскільки це складно, коли ще білий день, коли ще не працюють прожектори, коли ще пива випили недостатньо, ну і коли всі дивляться один на одного і перемовляються: «Ну що вже будемо танцювати? Ні, ні, давай ще посидимо трошки». Ну сидіть, сидіть, - сказал певец и начали вставать все те, кто еще не успел в начале вечера станцевать под его ритмы, а также подпевали песни и взрывались аплодисментами, когда слышали первые аккорды хитов группы.

Читайте также: MONATIK вскружил голову николаевцам и спел «шансон» под гитару

Певец стебал не только тех, кто танцевал перед сценой, но и  даже тех, кто просто стоял себе безмятежно на балкончике:

- Так, щось там у нас гальорочка пасивненька. Ви або не дивіться і не слухайте, або реагуйте так як всі учасники концерту. Давайте, не сачкуйте там, вас поки що видно. Це як буде темно, я буду бачити лиш тих, хто тут, бо туди вже не додивлюсь.

Конечно же, перед сценой постоянно находились заядлые поклонники, которые пытались угадать, какая же песня будет дальше. Стоит отметить, что все действия проходили в стиле диалога певца с его фанами:

- До уваги тих людей, які думали що знали шо таке група Тартак і поки що не почули жодної знайомої пісні. Ну, погодьтеся, було б дивно, якби ми почали концерт з тієї єдиної пісні, яку ви знаєте, - сказал и после этих слов кто-то из толпы пропел: “Прокрутіть ту пісню по радіо”. А дальше продолжил певец:

- От завжди такий знаходиться, який знає цю пісню. Дякую, чувак, що прийшов, трохи зарано, вона десь через дві години буде. Можеш десь піти погуляти по берегу трохи. Але є ще варіант познайомитися з нашою творчістю ближче, трошки більше ніж одна пісня. Правда якщо говорити про ті пісні, які крутять по радіо, то так, це одна пісня. Ти був правий. А нє, дві, одна ще в караоке є. Ну і до неї теж ще дійде черга, а поки що… Почуваюсь трохи не в своїй тарілці, бо, зазвичай, в цьому місці нашого концерту тут уже чоловік сто, готових на все людей. Прямо під сценою. А ви на все готові? … Ну тоді спробуєм.

После этого фронтмэн начал учить посетителей как нужно танцевать под ритмы песен Тартака. Публика с большой радостью делала все, что говорил певец и безудержно танцевала в заданном темпе.

Стоит отметить, что Тартак также вспомнил об украинских военных и николаевских десантниках на своем выступлении:

- Ми  записали для військових пісню. Думали викладемо в інтернеті і хай вони користуються як їм захочеться: чи слухають, чи самі співають. Чесно кажучи, тільки ми встигли її оприлюднити, як у нас почали її почали вимагати люди на концертах. І сьогодні ми присвячуємо цю піню не тільки тим військовим, для яких її писали, не тільки для українських десантників, в тому числі для тих, які мають свою базу тут, в Миколаєві, але й для всіх військових, які служать в ураїнській армії, - отметил Александр.

Спев последнюю и еще восемь песен на бис, после сэлфи со всеми фанами, группа покинула сцену. Ожидалось намного больше людей, но скорее всего, не все знали о концерте, потому и получился не совсем аншлаг. Но даже это не испортило настроение музыкантам, они отдавались на все 100% и зажигали публику до поздней ночи.

Их музыка подкупает не только высоким исполнительским мастерством и качеством, но и — что, пожалуй, куда важнее — силой, убедительностью и искренностью. Тартак поет обо всем, что близко миллионам украинцев — о родине, спортивных победах, любви, человеческих эмоциях и силе духа. Именно таким он запомнился в Николаеве.

Напомним, ранее фронтмэн Тартак не отказался бы выступить на «Евровидении» за миллионный гонорар.

Виктор Корнован