Вони народять нову дійсність: известный журналист восхитился николаевской «контрсистемной» молодежью

Прочитали: 271

Известный журналист и историк Остап Дроздов восхитился николаевской «контрсистемной» молодежью, которая, по его мнению, родит новую действительность. Об этом он рассказал накануне презентации своих книг.

По словам Дроздова, с самим Николаевом он познакомится не успел и по улицам почти не гулял. Однако, в этот день он посетил Черноморский национальный университет имени Петра Могилы, где встретился с молодежью, которая его впечатлила своей «контрсистемностью». Также он добавил, что не согласен с негативными стереотипами относительно Николаева.

— Я ходив по вулицях, дивився, я просто орієнтуюся на середовище. Вони для мене є індикатором. Я не погоджуюся з такою песимістичною візією Миколаєва, чомусь він має негативний стереотип серед інших регіонів, мовляв, зруйнована промисловість, занедбаність, неактивне все. Але я побачив, особливо в університеті, повністю контрсистемну – їх не влаштовують координати, в яких вони живуть. І це прекрасно, тому що вони народять нову дійсність, тому що треба вишукувати такі мікро-середовища, вони с своєму соці варяться, народжуються якісь нові бачення, які їм навіть соромно сказати поза своїми середовищами. І я на це орієнтуюся і закликаю подавати голос. Якщо треба – голос зривати, прокричати про свою присутність, про те, що є цікаві, якісні середовища, які думають, які прагнуть і щось хочуть, а не сидіти під плінтусом. Я ткі середовища в Миколаєві побачив і це мене дуже тішить, поделился журналист.

Кроме того, Остап Дроздов рассказал, что он и сам родом из Николаева, но из того, который находится во Львовской области.