Интересно тут быть, исследовать и создавать новое: первые впечатления новых студентов УАЛ о Николаеве

Прочитали: 784

Недавно в николаевскую ячейку Украинской академии лидерства приехали новые студенты. Сейчас они обустраивают академию под себя, подкрашивают стены, сортируют книги и, естественно, знакомятся с городом. NikLife наведался к ним в гости и пообщался с ребятами, которым ближайшие месяцы предстоит провести в Николаеве.

Сразу стоит отметить, что студенты работали быстро и слаженно – все были в чем-то задействованы, так что по возможности для комментариев «отлавливали» их во время коротких перерывов между занятиями. К слову, за довольно короткое время они успели «обновить» внешний вид ячейки и подготовить все к новому учебному году

Сейчас молодые лидеры настроены довольно оптимистично – в Николаеве они видят много позитивного и в то же время потенциал для создания чего-то нового.

Федор, Донецк

Насамперед, місто дуже схоже на Донецьку область. Я не був ще в центрі, лише навколо території осередку. В принципі, будівлі більш радянські, але сама атмосфера нормальна. Не сказати, що все супер-класно, але якраз є що змінювати. 

Люда, Тернополь

Миколаїв – місто, в яке можна закохатися з першого разу. Приємні вулиці, ввічливі люди і комфортні кафе. 

Николай, Днепр

ментор академии

Це мій перший раз в Миколаєві, я давно сюди хотів приїхати, бо чув про це місто яке було створено за концепцією Петербургу, як третя столиця, коли ще була Російська імперія. Це місто для мене вже цікаве тим, що тут неподалік відносно є море і така собі атмосфера морського міста, вільного міста. Миколаїв здивував своїм портом, ми там були в рамках невеликої мандрівки, і тим, наскільки тут різні настрої людей і наскільки люди по-різному ставляться до міста, країни, мови. Мені здається, що це місто має великий потенціал та великий досвід, щоб створити щось нове. Тому цікаво тут бути, цікаво досліджувати і створювати щось нове.

Зина, Киев

В Миколаєві вперше була на відборі. Взагалі, в нас вчора був перший вихідний і я вирішила трохи повалятись і не встигла поїхати в центр. Але я пам'ятаю пробіжку на Соборній, запам'яталось, що це найдовша вулиця, тому що ми з наплічниками дуже довго бігли той кілометр. Сподобалась Соборна, бо там красивий захід сонця і променад, де можна зайти посидіти. В Києві звично, що куди не виходиш, то є де відпочити та розслабитись, то це для мене звично і важливо, тому що люблю відволікатись, у цікаві куточки заходити.

Отметим, что скоро состоится официальное открытие ячейки и николаевцы смогут ожидать новых инициатив и проектов от студентов УАЛ.