Николаевской «Могилянке» – 24 года!: мэр Сенкевич вспомнил, как во время учебы здесь боролся с ленью

Прочитали: 697

 

В пятницу, 17 января, в Николаевском академическом украинском театре драмы и музыкальной комедии отпраздновали 24-ую годовщину со дня основания Черноморского национального университета имени Петра Могилы.

Так, поздравить своих коллег и студентов вышел ректор университета Леонид Клименко. В своей речи он отметил, что сегодня они имеют полное право отмечать свой праздник, и у них достаточно сил для того, чтобы реализовать любые начинания.

Я всіх вас вітаю з тим , що у нас сьогодні день народження. Ми маємо повне право його сьогодні святкувати тому, що університет має великі досягнення, плідно працює, немає проблем із заробітною платою, не з приміщеннями, не з обладнанням. Я хочу запевнити всіх наших співробітників , щоб вони відчували себе впевнено, що нам сьогодні спіткає і влада, і вдача.І головне, на що ми можемо розраховувати, – це на власні сили. А сил у нас достатньо, і настрій коллектива такий, що ми спроможні сьогодні долати найбільш складні питання. Ті, що стоять перед університетом, перед державою. Я думаю, що нам сьогодні все можливо, ми все здолаємо, все виконаємо, – отметил в своей речи Клименко, и вспомнил о том, как появился и развивался университет.

Поздравить присутствующих пришел и городской голова Александр Сенкевич, который в свою очередь отметил, что рад поздравлять свою альма-матер и главное, чему его научил университет – это не лениться.

Те, що я отримав в університеті, – це головне не диплом, а саме знання. (...) Найголовніше, що відбулося зі мною в університетські роки, – це насправді щоденна боротьба з лінощами. Я хотів би подякувати всьому викладацькому складу університету. Насправді, є така думка, що якість вищої освіти в Україні падає. Я хочу сказати, що якість вищої освіти в Національному університеті імені Петра Могили підвищується і ми бачимо нові напрямки, нові горизонти.(...) Я хотів би вам побажати не здавати обертів. Насправді нам потрібно, щоб в Миколаєві було більше інтелектуальних, інтелігентних людей, які поширювали славу про Миколаїв не як про бандитське місто, а як місто культурне, в якого є свої культурні, національні надбання і традиції і вони обов'язково стосуються інтелекту, –  подытожил Сенкевич, отметив, что хотелось бы стоять на сцене уже Национального театра и он надеется, что это произойдет в ближайшем будущем. 

Между поздравлениями университетскому коллективу вручили грамоты и награды за вклад в развития и жизнь университета.

После торжественной части для всех гостей праздника выступали актеры театра, которые порадовали зрителей танцами в костюмах символа 2020 года, а именно крыс. Также со сцены звучали многие известные композиции в интерпретации актеров театра и были представлены яркие хореографические номера.

Ректор университета имени Петра Могилы Леонид Клименко

Начальник Департамента образования и науки Николаевской облгосадминистрации Елена Удовиченко  

Городской голова Александр Снкевич