Борщ з качкою та шотландський хаггіс: Євген Клопотенко розповів NikLife, чому зацікавив командування ЗСУ

Прочитали: 1296

Переможець шоу «МастерШеф» Євген Клопотенко та його шотландський колега влаштували справжнє свято національної кухні для військовослужбовців, що стали учасниками україно-британских навчань «Козацька Булава-2021» на Широколанівському полігоні у Миколаївській області. 18 липня кулінари приготували на польовій кухні справжній український борщ та шотландський хаггіс

NikLife  поспілкувався з відомим кулінаром та з’ясував, що прийняти участь у Дні культури на полігоні Євгена Клопотенко запросило командування Сухопутних військ ЗСУ. Переможець «МастерШеф» вважає, що саме їжа дозволяє більше пізнати народ. 

«Взяв участь у Дні культури в рамках україно-британських навчань на запрошення командування Сухопутних військ ЗС України. Головна мета навчань — обмін досвідом, а так як їжа є одним з елементів ідентичності кожного народу, то вирішили приготувати національні страви — борщ та хаггіс», — розповів кулінар. 

Євген Клопотенко додав, що готувати та співпрацювати з шотландським колегою було дуже легко та приємно. Він частував військових своїм фірмовим борщем з качкою. Судячи з того, що величезна кастрюля та тарілки виявилися порожніми вже протягом десяти хвилин, — борщ прийшовся до смаку військовим.

«Готувати було дуже легко, бо ми з моїм шотландським колегою допомагали один одному. Я готував борщ із качкою і я радий, що увесь борщ українські та британські військові з'їли буквально за 10 хвилин. Значить було смачно», — зауважив Євген. 

Під час спільної роботи шеф-кухарям навіть вдалося обмінятися деякими кулінарними секретами. Тепер Євген знає, що картопляне пюре по-шотландськи готується без додавання води та приправляється перцем. 

«Так, звісно. Я, наприклад, побачив дуже цікавий спосіб приготування картопляного пюре. Наприклад, ми зазвичай у пюре додаємо воду, а ось шотландці її максимально позбуваються і, до речі, додають чорний перець на самому початку», — поділився Євген Клопотенко. 

Нагадаємо, що минулого року традиційний український борщ був внесений до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини. При цьому рецептів національного супу в країні дуже багато. Миколаївщина також може похизуватися унікальною композицією — борщ з бичками може вразити навіть гурманів.