30 лет – это только начало: украинские «звезды» поздравили Николаевщину с Днем Независимости

Прочитали: 1484

Популярные артисты и представители украинского шоу-бизнеса поздравили Николаевщину и ее жителей с 30-ой годовщиной Независимости Украины. Обращения пятерки «звезд» опубликовала у себя на странице в Facebook Николаевская областная государственная администрация. 

Поздравления записали группа «Клей Угрюмова», певица Светлана Тарабарова, телеведущий Григорий Решетник, диджей Александр Дымов и хедлайнер праздничного концерта в Николаеве, певец Артем Пивоваров. NikLife приводит их теплые слова в сторону Николаева и Николаевской области. 

«Клей Угрюмова»: «Ми хочемо вас привітати з Днем Незалежності нашої України. Гурт «Клей Угрюмова» хоче побажати здоров’ячка міцного, гарної музики. Посміхайтеся завжди. І хай завжди поруч буде рука, яку можна буде відчути. Миколаїв – ви саме класне місто в Україні».

Светлана Тарабарова: «Місто – на хвилі, область – на крилах! Миколаївщина, від щирого серця, я, Світлана Тарабарова, вітаю тебе з Днем Незалежності України! Нехай добрі люди та Святий Миколай оберігає ваше місто та область. Обіймаю усіх. Зі святом, друзі!».

Sanya Dymov: «Хочу привітати Миколаївщину з Днем Незалежності, з її 30-ою річницею. Нехай у кожній родині панує злагода, а в нашій країні – мир!». 

Григорий Решетник: «Рідний Миколаїв! Миколаївська область! Я, Григорій Решетник, народжений у Миколаєві, від усього серця вітаю усіх-усіх з 30-ою річницею Незалежності України. Я обожнюю наш край і хочу побажати йому процвітання, злагоди, миру, добра. Любіть всім серце рідне місто, область і нашу Україну. Миколаїв – це Україна! А Україна – це усі ми! 30 років – це тільки початок!». 

Артем Пивоваров: «Всім привіт. Це Артем Пивоваров, і у мене для вас є важливе повідомлення. Миколаївська область, Мигія, Кінбурнська коса, і взагалі затишне місто Миколаїв, я в вас просто закоханий. Давайте разом з вами відсвяткуємо День Незалежності України 24 серпня на Соборній площі. До зустрічі!». 

Напомним, концерт ко Дню Независимости Украины в Николаеве стартует в 19:00 24 августа на Соборной площади. Его название – «Обличчя України». На 15-метровой сцене выступят николаевские артисты, участники «Голоса страны» и известный украинский певец Артем Пивоваров, исполнитель хитов «Дежавю», «Рандеву» и «Моя ніч».