Сергей Притула приехал в Николаев найти сторонников для будущей партии. О чем он здесь говорил?

Прочитали: 2286

Воскрестным вечером, 17 октября, шоумен, юморист, телеведущий и волонтер Сергей Притула провел в Николаеве встречу с жителями города, которые интересуются его политической и общественной деятельностью.

Накануне, в начале октября, он сообщил о том, что возвращается в большую политику – после выхода из партии «Голос», уже в составе собственной политической силы. Название будущей партии, ее идеологию, а также членов команды Сергей пока не оглашает.

В рамках знакомства с николаевцами, которые разделяют его взгляды, политик пригласил сторонников на встречу-дискуссию «Чи можна залишатися поза політикою?». Приглашение общественного деятеля немогло остаться незамеченым для NikLife

Встреча началась с краткой самопрезентации Притулы перед полным залом николаевцев.

«Мене звати Сергій Притула. Троє дітей, не сидів. Ви мене знаєте, напевно, з того боку, який є видимий – це телевізійна робота. Я працюю в медіа років останніх 25 років, з копійками.

Хоча життєвий шлях мій складався по-різному, і різні роботи були. Від вантажника на фабриці до офіціанта. Є ще кілька напрямків, де я намагаюся бути присутнім: я трошки волонтерю з 2014 року, у мене також є благодійний фонд, який виконує ряд благодійних справ. Два з половиною роки тому, я вперше в житті переступив межу між громадським діячем та політичним діячем.

Я пішов списком кандидатів в депутати від партії «Голос». До Парламенту я не зайшов, але зайшов до політичної ради партії і вже з цих позицій кандидував на посаду міського голови Києва. Однак кампанія також не була виграшною, проте вкрай корисною для розуміння як проводяться всі ці процеси», – немного рассказал о себе Притула.

Сергей объяснил, что приезд в Николаев аргументирован его выходом из партии «Голос» и намерениями создать собственную политическую силу, которая будет иметь возможность зайти в Парламент. 

«Зараз у мене є амбіція, яка зводиться до того, що я займаюся зараз формуванням нової політичної структури. З великою амбіцією власною довести, що на правоцентриських теренах може бути успішна політична партія, яка буде не одноразовою.

Але як показує практика того самого «Голосу», зібрати просто натовп класних, професійних людей, цього мало. Потрібно виокремити серед них тих, в кого з вами співпадають життєві цінності, візії, бачення», – поделился с гостями встречи политик. 

Он также отметил, что хочет присмотреться, познакомиться с людьми и показать себя. Сергей также выразил надежду, что после этой встречи появятся николаевцы, которые захотят войти в его будущую команду

После небольшой презентации Сергей Притула перешел к ответам на вопросы присутствующих в зале. В частности, мужчина рассказал, как он планирует выстроить взаимоотношения в своей будущей политической силе, дабы с кем-то из членов его команды не повторилась история Притулы в партии «Голос». 

«Чому стало можливим в «Голосі» те, що сталося? Через те, що ніхто не подивися на статус партії. На той час її керівником був Славко (Святослав Вакарчук – NL), статут писався під нього, керувати партією мав він, довго та нудно.

І з часом, коли я зрозумів, що вже немає сенсу боротися за «Голос», але є сенс боротися за людей, я зробив з'їзд в Києві, десь за півтора місяці, по всім нашим партійним осередкам, які були до мене лояльні, ми розіслали статут партії і вказали теми, які нам потрібно обговорити і попросили вказати, аби статут був як у нормальної партії, я не як статут партії курця. І 15 травня ми всі зібралися, все це обговорювали.

Там ще потрібно дещо змінювати, але де-факто це статут, який ми пропрацювали, проговорили, закріпили – це фундамент майбутньої політичної сили, в якому вкладено дуже багато запобіжників, щоб одна людина або група людей не могли узурпувати владу», – ответил Притула на вопрос NikLife о том, как будет произведена работа над ошибками «Голоса».

Кроме прочего, Притула рассказал о воспитании своих детей, позиции касательно языка и патриотического воспитания молодежи.

«Першочергово я дивлюся, що робить школа для патріотичного виховання, я дивлюсь, що вона не робить нічого. Тому я, як батько, беру свою доньку, якій чотири року, маленьке моє гусятко і завожу в «Пласт». І вона потрапляє в середовище, в якому вона пищить від радості, бо там дуже цікаво, а головне - це тотально україномовне середовище.

Моя дитина почала питатися, а чому на деяких гуртках діти говорять російською. І я їй пояснював, що так склалося історично, але це не означає, що якась людина гірше, якась краще, бо вона говорить іншою мовою. Але з часом ці питання почали лунати частіше і я бачив, що у моєї дитини виникає почуття, що вона ніби біла ворона. Тому, аби в неї не виникало такого відчуття, я віддав її в «Пласт». Але як би не старалися батьки, гуртки, організації, поки не включиться апарат державний, вся ця величезна система із неймовірними бюджетами, все це буде лише бульбашка, всередині якої ми всі будемо крутитися і думати, що світ навколо нас отакий», – отметил Сергей. 

К слову, на анонсированную ранее встречу пришло немало людей, причем 90% присутствующих – молодежь в возрасте 17-25 летОбщение длилось более двух часов, а в конце все желающие имели возможность сделать фото и получить автограф. В финале встречи Сергей пообещал, что в скором будущем будет чаще приезжать в Николаев

К слову, Сергей Притула на встрече с николаевцами «засветил» часы швейцарского бренда Omega за ₴181 тысячу. 

Сергей Притула также рассказал о знакомстве с Николаевом и областью, о наших достоинствах и недостатках, а также о том, когда закончит карьеру телеведущего. Побробности общения с политиком и общественным деятлем ищите в следующих материалах NikLife. 

Фото: Мария Горшкова, Алена Сидорова 

Алена Сидорова