Чувственная группа Vivienne Mort распадается: как она объяснила свое решение николаевской публике

Прочитали: 486

Популярная украинская группа Vivienne Mort прекращает свое существование. Чтобы встретиться с публикой полным составом и уйти на творческую паузу, она поехала в тур по Украине «Fin de la première partie» (Конец первого раздела). 

14 ноября на концерте в Николаеве солистка Даниэлла Заюшкина рассказала, почему коллектив принял такое решение. По словам певицы, распадается группа не навсегда, и не стоит воспринимать эту новость трагически. В будущем девушка готова порадовать поклонников и поклонниц новыми произведениями.

— Ні, це не маркетинговий хід. Ми дійсно прийняли таке рішення, від якого не відступимо. Ми розійдемося на невизначений строк, щоби кожен окремо міг набратися нових вражень, нового досвіду. Далі буде видно. Що буде далі, я можу відповідати лише від свого лиця. Оскільки спілкуватися, дружити та просто висловлюватися усно мені вдається не завжди дуже добре, я призвичаїлася писати пісні. І пишу їх у великій кількості. Коли розпочався карантин, я вирішила порахувати їх разом з ескізами та різними нарисами. Приблизно, їх 300 вже назбиралося. З них я відібрала певну частину, потрібно буде ще відібрати. Але я обов’язково хочу ними з вами поділитися. Я не знаю, в якій формі. Зовсім не знаю, як складеться моє творче життя. Але воно продовжується. Пісні писати я себе не заставляю, я їх просто пишу. Я звикла їх показувати вам, тому що ви – мої слухачі. Тому, ви скоро почуєте нові пісні. Не сумуйте, будь ласка. Ми не прощаємося назавжди, – отметила она.

Vivienne Mort начала свой путь в нулевых годах. Музыкой ее создательница занялась еще в школе, потом нашла тех, кто разделяет ее увлечение. Состав группы много раз менялся, а сейчас, кроме солистки, в него входят Глеб Процив, Александр Лежнев и Александр Булюк.

За годы существования группа записала шесть студийных альбомов, с которыми выступала на сольных концертах и популярных фестивалях. Также коллектив принял участие в национальном отборе Евровидения-2017. Там Vivienne Mort исполнила песню «Іній», однако не сумела пройти в следующий этап вокального конкурса.

— Коли я почала писати пісні, мені було 10 років. Можете собі уявити, що це таке. Це дитина, яка може ще нічого не розуміє, але побачила, що є таке заняття, і можна їм займатися хоч щодня. Тем безліч, пісні приходять. Мало-помалу я здобула таку звичку виражати свої почуття в піснях. Коли мені було 14, я постаралася зібрати групу. Перша моя група складалась з однокласників та однокласниць. Я ще дуже дивувалась, чому вони погано ходят на репетиції та не з’являються і не горять цим. Лише потім я зрозуміла, що це тільки мені було потрібно, діти просто бавилися та вчилися в школі, а я їх заставляла. Потім в мене з’явилась одна група, інша, а потім – Vivienne Mort. Ще довгі роки я займалася музикою, можна сказати, без мети. Я не усвідомлювала, навіщо я це роблю.

Просто в мене було багато пісень, і мені просто хотілось їми ділитися. Як особистість я, напевно, відчувала нестачу любові. Мені хотілося отримувати її тут, щоби я прийшла і мені сказали: «Ти хороша, ти добра, ти красива».  А пізніше чи мені вдалося в собі виявити цю любов, чи вже ви мені її дали стільки, що мої пріоритети змінилися. І мені захотілось приносити користь. Я знаю, що буває так, що так шукаєш істину, йдеш до неї, а вона виявляється пуста. Ти розумієш, що життя термінальне. Все буде зруйновано рано чи пізно. Життя сумне, і це істина. Мені було так погано. А потім я собі сказала «Пошукай іншу істину». І до цієї істини ще пару. Давайте будемо жити, жити радісно. Все в нас буде добре, тому що ми разом. Якщо хоч краплина з того, що я хотіла донести, потрапила до вас у серце, і там залишилась, то більшого щастя мені не треба, – добавила Дана.

Зрители восприняли речь солистки аплодисментами. Они поддержали ее и выразили желание дождаться новых композиций Даны. Полный фоторепортаж с концерта можно посмотреть тут.