«Вмійте сказати стоп, коли вас знецінюют»: шоумен Григорий Решетник раскрыл секрет счастливых отношений

Прочитали: 548

Известный телеведущий из Николаева Григорий Решетник регулярно делится снимками с супругой и детьми. Шоумен акцентирует внимание общественности, что именно счастливая семья — залог его успеха. Теперь Решетник решил поделиться секретом, как «найти свое счастье и построить крепкую семью». 

На своей странице в Instagram ведущий опубликовал несколько пунктов, которым предлагает следовать всем людям. Решетник считает, что для начала стоит взять на себя ответственность за свою жизнь и поступки.  

«По-перше треба від теорії переходити до практики! Так, всі ми знаємо, як треба, але чомусь завжди уникаємо відповідальності за своє життя та вчинки. Відкладаємо можливість бути щасливими на завтра - через страхи, власні переконання та реакцію оточуючих. Нам легше давати поради і складно виправляти власні помилки», — считает ведущий.  

Решетник добавил, что рядом с вами всегда тот человек, которого «вы достойны в данный момент». Над существующими отношениями нужно либо постоянно работать, либо заканчивать их. 

«Хочу зауважити, що в житті і особливо в коханні — ми завжди діємо на максимумі своїх можливостей. Якщо поруч ця людина, значить ви гідні саме цієї людини. І залишається два варіанти — або вдосконалювати свої стосунки, щодня працюючи над собою та даючи шанс стати кращим партнерові, або… розходитись, якби страшно це не звучало. Спокійно, стримано та по-дорослому ставити крапку в стосунках, та продовжувати власний шлях в пошуках свого особистого щастя», — константировал Решетник. 

Шоумен советует всем полюбить себя и отдаваться отношениям сполна, но только если они взаимны. Необходимо учится говорить «нет» в ситуациях, когда вас обесценивают.  

«Тому любіть себе по-справжньому, адже ви унікальні. Дайте собі шанс нарешті закохатися. Віддавайтесь на повну, коли почуття взаємні. Але вчасно зупиняйтесь та вмійте сказати ні, стоп, я так більше не хочу та не буду, коли вас знецінюють та ображають, коли не цінують і принижують. Бо кожна людина, чуєте кожна, в цьому світі гідна бути щасливою. І в кожної в цьому світі є своя половинка, як би патетично це не звучало. Тому дайте собі ще один шанс закохатися, бути щасливими та коханими, і ви обов‘язково зустрінете свою долю, та разом напишете власну, неперевершену історію кохання!» — написал популярный телеведущий. 

Напомним, что Григорий Решетник с 2010 года находится в браке и вместе с супругой Кристиной воспитывает троих детей. Примечательно, что именно жена шоумена является его продюсером.