На Николаевщине может появиться «Центр туризма»

Прочитали: 984

На девятнадцатую сессию Николаевского областного совета вынесен вопрос о создании коммунального предприятия «Центр туризма Николаевщины». Об этом у себя на странице в Facebook написал начальник управления по вопросам молодежи и туризма Николаевской облгосадминистрации Александр Максименко.

«За час роботи в управлінні молоді та туризму я чітко усвідомив – поки у нас не буде можливості безпосередньо реалізовувати туристичні продукти, а саме для цього створюється комунальне підприємство, нам годі говорити про розвиток туризму на Миколаївщині!», – написал чиновник. 

В своей публикации чиновник задал ряд риторических вопросов. Например, зачем чиновники разрабатывают туристические продукты для объединенных общин или рекламируют область на выставках, а также зачем создавались наработки управления по формированию маршрутов, туристических продуктов?

«Навіщо були всі напрацювання нашого управління з формування маршрутів, туристичних продуктів, навіщо ми залучаємо до співпраці ОТГ і обіцяємо, що привеземо до них туристів, якщо возити немає кому? Навіщо писати тексти пісень та музику, як немає інструментів та музикантів, котрі будуть її грати?», – недоумевает Максименко.

При этом, он отмечает, что всеми вопросами будет заниматься новое коммунальное предприятие КП «Туристический центр Николаева».

«Я готовий до захисту цього питання перед депутатами – для прикладу ми розробили серію туристичних продуктів «Подорожуйте на Ракеті». Поки Ілон Маск готує подорожі ракетою на Марс, ми пропонуємо вам ознайомитись з можливістю подорожей, основаних на пасажирських перевезеннях модернізованого судна «Ракета» компанії Нібулон по річці Південний Буг до Актовських каньйонів, озера Баластне, Мотоболу та музею Кібрика у Вознесенську», – с юмором резюмирует чиновник.

Напомним, что туристический «управленец» ОГА Максименко сравнил на карте Николаевщину с королевствами Игры престолов.