Звик діяти, дивлячись проблемам в обличчя: «железный» депутат Невеселый о семье, потерях и жизненной силе

Прочитали: 1460

Самый спортивный николаевский депутат и «железный человек» областного совета Владислав Невеселый может проснуться среди ночи, чтобы записать сумасшедшую идею и считает свою семью тормозящим механизмом. Через тридцать лет он видит себя стильным дедушкой и уверен, что роботы не овладеют миром полностью. Об этом, а также о своих «роковых» событиях и планах на будущее он рассказал в интервью Be More Human.

О мыслях по утрам

Я дуже активна людина, тому я можу прокинутись навіть вночі, щоб записати якусь божевільну ідею. Зранку я зазвичай аналізую свої плани на день або на кілька днів, щоб вже після ранкового бігу я міг почати їх реалізовувати.

О жизненной силе

Мене заряджають спортивні ранки. Кожного дня я виходжу на пробіжку, а після роблю невелику зарядку. Такі прості дії допомагають відчувати себе нереально активним протягом усього дня.

Об идеальной команде

Знаєте, я така людина, яка не може втриматись без діла, мені постійно треба щось робити. Тому моя ідеальна команда – це ті люди, які легкі на підйом, у яких ті самі цінності, що й в мене, які готові на будь-які шалені вчинки. Головне, щоб люди в моїй команді були позитивними та креативними.

О семье

Сім’я – це, звичайно, команда, це підтримка, але з моїм шаленим темпом життя сім’я – це той механізм, який мене гальмує, аби я не забував про неї. Моя дружина підтримує мене як ніхто інший, але коли я зі своїми соціальними проектами та спортом забуваю про відпочинок з нею та нашою донечкою, саме вона повертає мене до життя.

О событиях, которые сделали сильнее

Мене зробили сильнішими значні серйозні втрати. Але навіть після них я не опустив свої руки. Я почав досягати своїх цілей з більшим ентузіазмом і більшою силою,навіть тоді, коли у мене ніхто не вірив. Тоді я звик діяти, дивлячись проблемам прямо в обличчя.

Коли я заговорив про бажання взяти участь у Ironman, в мене практично ніхто не вірив. Щодня я прокидався о п’ятій ранку, щоб зробити пробіжку, покрутити велосипед або поплавати. Я тренувався і тренувався, йшов до своєї мрії, коли світ був проти мене. Наприклад, щоб поплавати я домовлявся зі сторожем, щоб поплавати. Я робив це вночі, світло у басейні мені заміняли промені вуличних ліхтарів. Але пройшовши цей складний шлях підготовки, я скинув до 20 кілограм і успішно фінішував Ironman в Барселоні.

Тож ніхто не повинен кидати свою мрію, якщо навіть рідні люди проти неї. Ваші мрії лише ваші, тож будьте сміливим і ніколи не вагайтесь. Просто йдіть до свої мети.

О том, завледают ли роботы миром

Та ні, ви що. Вони ніколи не заволодіють світом, а ось потіснити нас – це вони точно зможуть.

Каким себя видит через 10 лет

46-річним крутим зарядженим чуваком, а вже років через 30 я буду кльовим стильним дідусем.

Кто он: «сверхчеловек»?

Кожен з нас є надлюдиною. Бо ми прокидаємось, радіємо кожному дню. Ми працюємо, відпочиваємо, виховуємо дітей. Тільки ми можемо таке робити.

Интересно, что этим летом Владислав планирует преодолеть дистанцию в Карпатах в 160 км, а в августе преодолеть дистанцию двойного Ironman, где нужно будет проплыть 8 км, 360 км вело и 84 пробежать.

Стоит отметить, что депутат являетя участником Ironman Barcelona и Ironman Nice. Он участвовал в ультразабеге в Карпатах и Киевском ультрамарафоне по 100 км, забеге вокруг венгерского озера Балатон - 200 км, а также в пробеге одного из шести главных марафонов мира в Берлине и собирается пробежать все 6. Также он победил в этом году на железной дистанции в поясе славы в Одессе: дистанция 100 км вело + 85 км бег.

Напомним, что недавно потренил бабушек и дедушек в живописном Актово.