Алексей Савченко предложил журналисту встретиться на борцовском ковре

Прочитали: 4369

В пятницу, 31 августа во время пресс-конференции глава Николаевской ОГА Алексей Савченко предложил журналисту местного издания Ивану Казоре встретиться на борцовском ковре, а тот в свою очередь сделал встречный вызов.

Предложение возникло в ходе ответа на просьбу к Савченко дать оценку его собственным действиям во время инцидента, который произошел во время визита Петра Порошенко на государственное предприятие «Зоря-Машпроект». Тогда журналист Казора попытался задать Президенту вопрос, но потерпел фиаско.

— В понеділок стався інцидент, коли ви відштовхнули представника ЗМІ, -попросили Савченко объяснить, почему все случилось таким образом.

— Що ви маєте на увазі, що я повинен оцінювати? - переспросил Савченко.

— Вашу дію, коли ви відштовхнули представника ЗМІ, чому ви не дали можливість запитати? - прозвучал уточняющий вопрос.

Отвечая на вопрос, Савченко повторил, что с большим уважением относится к журналистам, а к власти будто можно цепляться за каждое слово и даже закон, но вернулся в плоскость демократии.

— Демократія – це певні права та певні обов'язки [...]. Для цього потрібно звернутися із запитом, для цього існує брифінг або прес-підхід, який не передбачався на заводі. Для цього існують певні правила. Які ви (журналісти, - ред.) порушуєте, або хтось порушує і потім розповідає про демократію. Вибачте мене, що це за однобока демократія? Так не буває. Або ми всі однакові, або тоді вибачайте, ми всі різні. Є дослідження, які дали чіткі відповіді, що нічого не було в цьому інциденті. Але я вам все ж таки доведу до того, що ви кажете, що я когось відштовхнув. Мені соромно. За вас. Знаєте, чому соромно  мені за вас? Тому що я б хотів, щоб ви не брехали. Я б хотів, щоб ви завжди зі мною спілкувалися, як з чоловіком. Я відверто вам кажу, що якщо потрібно, я вам навіть можу продемонструвати ті фільми, які є у мене. Бо у мене є в житті деякі захоплення, спорт та якими я пишаюся. Я вам можу продемонструвати, якщо ви хочете, що буде з тою людиною, яку я відштовхну і які наслідки. Тому, вибачте мене, будь ласка, він сидить тут, він в гарному настрої, з великою посмішкою, - сказал Савченко.

— Просто я людина, яка теж займається спортом, - перебил Главу ОГА журналист, который образовал недоразумение во время визита Порошенко.

— Це мені сприймати, як виклик? - с улыбкой ответил Савченко.

— Ваше право сприймати, як захочете, - парировал Казора.

— Яка у вас вага? - уточнил Савченко.

 Близько 100 кілограм, - ответил журналист.

— Я вам предлагаю зустрітися на коврі. Я очікую відповідь, якщо вам треба подумати, то будь ласка, - сказал глава ОГА и повторил свое предложение.

— А потім ви приймете мою пропозицію, - продолжил журналист.

— Яку саме? - уточнил Глава ОГА.

— А я вам якийсь інший вид спорту запропоную, - ответил Казора, вероятно подразумевая американский футбол. Ранее журналист был игроком местной команды «Викинги».

Читайте также: Как бросить работу журналиста, чтобы делать салаты во Львове

— Знаєте, я вам скажу, що, на жаль, для вас «потім» не буде, - отрезал Савченко под смех всех присутствующих и продолжил, - я навіть можу сказати, через скільки секунд. На жаль, «потім» не буде для вас. Я просто ще раз кажу, друзі. Ми ж один одного знаємо, ми вже спілкувалися, ви ж знаєте, до речі, який я. Ви пам’ятаєте, коли ми з вами спілкувалися (с Казорой, - ред.) я сказав, це приватна розмова, а ви записували це на телефон. Я знаю, на що ви здатні. Відкинемо це й перейдемо в площину того, що я сказав. Нема такого, щоб я когось з вас штовхав. Ви знаєте, що буде, якщо я когось штовхну, та на цьому давайте поставимо крапку.

Также Савченко отметил, что произошедший инцидент не красит его участников и в целом николаевцев. В воюющей стране, по его словам, бегать на режимном объекте, имея понимание, что не будет пресс-подхода это прямая провокация и сотрудничество с агентами Российской Федерации. Как известно, о ситуации писал ряд пропагандистских средств массовой информации России.  

— Якщо ви граєте, щоб втратити Державу, то я вам відповім за будь-яку людину, я не дам цього зробити особисто. І більш того, я вас не бачив, ані добровольцем зі зброєю в 14 році. Я вас не бачив на теренах Збройних Сил України. Якщо хочете сьогодні довести свій патріотизм, довести свою потужність, будь ласка, шануйте [...]. Давайте відкинемо це, та більше не будемо ніколи до цих речей опускатися. Я буду запрошувати Президента, щоб він до нас приїжджав, щоб він нам допомагав.Тому що, будь-який приїзд Президента - це плюс для Миколаївщини, а не мінус, - резюмировал Савченко.

Читайте также: «Глава Николаевщины» Алексей Савченко на мероприятии стрелял из «калаша» ВИДЕО

Отметим, что вопрос, который пытался задать журналист Гаранту, касался обещаний, которые Президент Петр Порошенко, озвучил весной. Ответы на них NikLife получил у городского головы Николаева. Примечательно, что само интернет-издание, от которого Казора пытался задать вопрос главе государства, никак не осветило произошедший инцидент.