Без культуры асфальт не нужен: мэру Сенкевичу важнее потратить деньги на бандуры, чем на ремонт дорог

Прочитали: 788

Мэр Николаева Александр Сенкевич считает трату денег на покупку бандур важнее, нежели на ремонт дорог в городе. Об этом он заявил во время церемонии награждения культурных деятелей знаком отличия «Звезда культуры».

По словам Сенкевича, в прошлом году на средства городского головы он закупил бандуры для местных художественных учебных учреждений. В сравнении с ремонтом дорожных покрытий или установкой люков, такая трата денег является более необходимой.

— Цього року мене обділили коштами міського голови, тому що я був у відпустці. Минулого року я їх відправив на купівлю бандур, бо вважаю, що бандура – це інструмент, що дуже унікально характеризує нашу державу. Звичайно, можна були відправити гроші на якісь перехрестя, асфальт, люки, але я вважаю, що бандура – це також дуже важливо, щоб вона розвивалася тут, на Півдні нашої держави, – заявил мэр.

При этом градоначальник вновь посетовал на дефицит позитивных новостей в местных СМИ. Виной этому, по его словам, есть то, что на дороги и коммунальные нужды города денег тратиться больше, нежели на развитие культуры. При наличии культуры и национального стержня, «асфальт не нужен».

— Ми не часто читаємо у новинах щось хороше: що цього року у нас відкрито пам’ятні дошки на честь народних художників України, які прославляли Миколаїв на весь світ. Ми не пишемо, що за минулі роки у місті оновлено низку бібліотек [...] Натомість, ми постійно дізнаємося, як у нас руйнують лавки, пам’ятники, малі архітектурні форми тощо. Чому це? Тому що насправді дуже багато коштів виділяється на ремонт доріг, стін, дахів, покрівель та інших об’єктів комунального господарства, а не розвиток культурної галузі, виховання підростаючого покоління. Проте, якщо не буде культури, стрижню нашої національної ідеї, самобутньої культури, то той асфальт нікому не буде потрібен. Люди не будуть відчувати коріння, що тримає нас на цій території, що називається Україна, – сказал Сенкевич.

Отметим, что в рамках данного мероприятия «звездами» стали руководитель оркестра 36-ой отдельной бригады морской пехоты и директрисы трех учреждений.

Напомним, что ранее Сенкевич рассказал, как его «послали» коммунальщики во время покоса травы.