#Ми_захистимо: в Николаеве у ОГА провели флешмоб в поддержку плененных РФ украинцев

Прочитали: 2155

В Николаеве прошел флешмоб «#Ми_захистимо» в поддержку всех военнослужащих и активистов, находящихся в плену России, а также тех, кто защищает Украину во время военного положения.

Возле мемориала «Струны памяти» собрались военнослужащие николаевских бригад. Некоторые из них держали флаги частей, в то время как другие стояли с листками, на которых был написал хэштег «#Ми_захистимо». Также на акцию пришел глава Николаевской ОГА Алексей Савченко, который высказался по поводу агрессии России и сути флешмоба.

— Ми засуджуємо акт прямої агресії Російської Федерації, ми згуртовані і ми можемо надати чітку відсіч ворогу. Нагадаю всім, що Україна ніколи не вела загарбницької війни. Ми завжди мали відстоювати свою цілісність. Сьогодні, коли ми стоїмо на порозі будування соборної, незалежної держави і розуміємо, що в єднанні наша сила, ми згадуємо всіх полонених, військових, активістів, будь-яку людину, яка потрапила в жорсткий полон нашого раніше брата, а на сьогоднішній день – ворога. Ваші ім'я завжди будуть в серці кожного воїна. Ми здатні захистити нашу державу, сказал Савченко.

Также во время флешмоба военный оркестр сыграл марш Вооруженных Сил Украины, после чего все собравшиеся громогласно проскандировали «Слава Україні!».