«Втомився обирати з-поміж більшого і меншого гівна менш болісне для країни»: фронтмен «ФИОЛЕТа» о выборах

Прочитали: 1314

Фронтмен группы «ФИОЛЕТ» Сергей Мартынюк рассказал о своей позиции насчет выборов Президента Украины в 2019 году. В комментарии NikLife он признался, что у него не получится прийти на избирательный участок 31 марта из-за гастрольного тура, однако, если бы мог, то испортил свой бюллетень.

Мартынюк утверждает, что устал выбирать наименее болезненный вариант для Украины.

— Я вчився на політолога та займався громадською діяльністю. Тому в мене дуже активна громадянська позиція. Але зараз я зайняв дещо відсторонену позицію. Я опинився в такій ситуації світоглядовій,  що не бачу в Україні політичних сил або політичного лідера, яким би я міг віддати свій голос. На вибори треба обов’язково йти, своє волевиявлення робити. Але я втомився вибирати з-поміж більшого і меншого гівна якесь меншболісне для України. Якби мені випало голосувати [через тур я не маю такої можливості], я швидше всього би зіпсував свій бюлетень, щоб ніхто за мене не проголосував, – рассказал Мартынюк.

По словам Сергея, он не видит достойного кандидата на пост главы государства.

— З тих, хто балотується, я не знаю, кого підтримувати. З одного боку мені імпонує Порошенко, деякими своїми позиціями державницькими. Але з іншого боку рівень корупції, дороги і чимало-чимало іншого, що теоретично мало розрулитися за ці роки, не розрулилося. Тимошенків, Зеленських, Гриценків я навіть не можу серйозно сприймати, якщо чесно. Але я все одно я чекаю ту політичну силу чи лідера, за якого я радо буду голосувати. Я не є аполітичний по природі своїй. Я просто не готовий за когось з цих людей голосувати, – подчеркнул Сергей.

Кроме того, актриса Екатерина Кистень поделилась с NikLife, как ведет себя в жизни один из кандидатов в Президенты.