«Играл в рок-группе, работал, посещал концерты»: Сенкевич рассказал, как пропускал пары в «могилянке»

Прочитали: 1578

Мэр Николаева Александр Сенкевич рассказал, как пропускал занятия во время своей учебы в «могилянке». По его словам, на четвертом и пятом курсе он посетил в общем три пары.

Об этом он рассказал во время встречи с журналистами в рамках проекта «Маю силу відповідати» в пятницу, 19 апреля.

На вопросы представителей СМИ на этой встрече отвечали глава Николаевской ОГА Алексей Савченко, глава Николаевского областного совета и городской голова Николаева Александр Сенкевич. К спикерам прозвучала просьба очертить позицию по поводу того, что утром того дня из Николаева на предвыборные дебаты в Киев выехало несколько автобусов сторонников действующего Президента, в том числе и со студентами Черноморского национального университета им. Петра Могилы. Сенкевич в ответ на это вспомнил о своих студенческих годах.

— На четвертому курсі я, будучи студентом «Могилянки», навчався на денній формі навчання. І за четвертий курс я перебував від початку до кінця пари на двох парах за цілий навчальний рік. А на п’ятому курсі я перебував одну пару, яку потім не здав. Це означає, що я до кожного з викладачів пішов і узгодив свій графік відвідувань, а також брав програму навчання. Я займався тим, що працював, а ввечері навчався, і потім здавав екзамени зі своєю групою. Я закінчив дуже гарно університет. Після цього вступив на бюджет в КПІ. Здобув другу освіту у сфері прийняття рішень, – рассказал Сенкевич.

При этом, он рассказал, чем занимался в это время.

— Це означає, що два роки – четвертий і п’ятий курс – я, фактично знаходячись на денній формі навчання, вільно відвідував університет. За цей час я грав в рок-групі, працював, відвідував рок-концерти, виступав у складі рок-групи The Naturals в різних куточках країни. Це означає, що університет, який я вважаю своєю альма-матер, надає можливість тим, хто хоче кудись поїхати, під час навчального процесу, узгодити питання, більше того, не відвідати пару і дозволити, щоб тобі поставили «н-ку», якщо ти вважаєш, що твій голос потрібен країні, – резюмировал мэр.

Также Сенкевич вспомнил, что в 2004 году во время «Оранжевой революции», будучи студентом, якобы так же почувствовав долг перед государством, поехал участвовать в событиях на Майдане Независимости.

[на видео – с 24:21 минуты]