Мэр Сенкевич отправил письма поддержки для жителей городов-побратимов

Прочитали: 548

От имени николаевцев городской голова Александр Сенкевич направил письма со словами поддержки жителям городов-побратимов из европейских и азиатских стран.

«Разом із жителями міста Миколаєва висловлюємо підтримку в цей складний час, коли наші країни борються зі спільним ворогом – COVID-19. Я вірю, що заходи, які ми вживаємо, принесуть бажаний результат. Тільки об’єднавши зусилля у своїх містах та країнах, ми зможемо зупинити розповсюдження вірусу і повернутися до звичного життя. Жителі Миколаєва переживають цей непростий період разом з вами та співчувають постраждалим родинам. Сподіваюся, що слова нашої підтримки додадуть вам стійкості та сил в боротьбі з підступною хворобою», - говорится в обращении градоначальника.

Письма со словами поддержки направлены главам как европейских, так и азиатских городов-побратимов. А именно в Браславу, Могилев (Беларусь), Батуми, Кутаиси, Боржоми (Грузия), Нилюфер, Стамбул (Турция), Плевен (Болгария), Дэчжоу, Тяньзинь, Вэйхай, Чжоушань (Китайская Народная Республика), Люблин, Ниса (Польша) и на остров Тинос (Греция).

По материалам Департамента городского головы