«Хвороба не вибирає за статусом»: Губернатор Стадник поделился подробностями заболевания Covid-19

Прочитали: 1703

Глава Николаевской облгосадминистрации Александр Стадник, недавно заболевший коронавирусом, рассказал о своем самочувствии при появлении первых симптомов вируса и о своих последующих действиях, после подтверждения Covid-19.

Так, на странице в Facebook, николаевский губернатор опубликовал пост, в котором коротко поделился информацией о своих первых симптомах и последующих действиях. По его словам, он болеет уже 6 дней, и прежде, чем начать лечение, ему пришлось ехать в Киев к семейному врачу для подтверждения диагноза.

«Хворію вже 6 день, два дні з них пролежав на Батьківщині, у Кировоградщині, з температурою 40. Оскільки моє місце реєстрації в Києві, звернувся до свого сімейного лікаря, де і був відкритий лікарняний, і відразу був направлений до відділення Київської міської лікарні №4. Зробив КТ легенів, а також зробив тест на COVID-19. Тест виявився позитивним, КТ показало двосторонню пневмонію, при цьому температура весь час нижче 39.5 не знижувалася, навіть після того як лікарями було призначено лікування і я відправився з лікарні додому на самоізоляцію, з подальшим лікуванням», - написал Стадник.

Глава облгосадминистрации также сообщил, что практически сразу у него началось обострение симптомов и поднялась температура, после чего был госпитализирован в отделение интенсивной реанимационной терапии.  

«Але в цю ж ніч стан різко здоров’я погіршився, почав задихатися і температура була вже 40,5. Вже вранці був госпіталізований у відділення інтенсивної реанімаційної терапії Київської міської лікарні №4. В той час майже не міг самостійно дихати, тому був екстрено підключений на цілодобовий кисень з інтенсивним лікуванням і так провів 3 дні», - поделился Стадник.

По его словам, ему стало лучше, и он надеется на скорейшее выздоровление, добавив, что перед Богом – все равны, и болезнь не выбирает людей по социальному статусу.

«Сьогодні, на ранок 4- ого дня мій стан почав поліпшуватися і це дуже радує. Маю надію, що завтра буде ще краще[…] Знаєте - багато розумієш, а ще більше усвідомлюєш, коли читаєш дурості від людей, які не знають мене особисто як людину і не знають ситуації, мовляв «поїхав до Києва на царські умови, не для царя Миколаївська обласна інфекційна лікарня». Повірте, немає жебраків і немає багатих, ми всі рівні перед Богом, хвороба не вибирає за соціальним статусом», - отметил губернатор.

Напомним, как городской голова Александр Сенкевич проявил заботу к своей теще и переехал временно жить в мэрию.