«У нее есть опыт и энтузиазм»: экс-нардеп Макарьян поддержал Александру Кукурузу на выборах в горсовет

Прочитали: 3453

Бывший николаевский нардеп, в теперешнем – заместитель Министра по вопросам реинтеграции временно оккупированных территорий Украины, Давид Макарьян выступил в поддержку своей экс-помощницы Александры Кукурузы в качестве кандидатки в депутаты Николаевского городского совета. 

Соответствующий пост он опубликовал на своей Facebook-странице. 

По его словам, ход предвыборной кампании в Николаеве стал для него волнительным, так как он желает для родного города достойных вершителей будущего. Большинство участников гонки за места в советах оказались ему знакомы, – как с положительной стороны, так и наоборот. Однако, присутствие Александры в списках партии «Слуга народа» – это «приятная неожиданность».

«Майже зі швидкістю світла до нас наближається неділя, 25 жовтня. У цей день українці у декілька рухів пера визначать майбутнє своїх областей, міст і громад, обравши тих, хто буде вершити долю їх регіонів найближчі п'ять років. Я з хвилюванням спостерігаю за передвиборчою кампанією, що проходить по всій країні, і особливо переживаю за своє рідне місто Миколаїв. На його білбордах сьогодні, переважно, знайомі мені особи. Багато з них вже неодноразово намагалися навести лад у місті. Результат ми всі бачимо і кожен може дати свою оцінку чи-то позитивну, чи негативну. Однак, вибори – це завжди шанс для змін. Є в цій виборній гонитві і приємні несподіванки для мене – моя колишня колега Олександра Кукуруза прийняла рішення йти в депутати Миколаївської міської ради від партії «Слуга народу», щоб змінювати місто», – пишет Макарьян.

Также Давид Макарьян выразил сожаление о том, что уже не работает с Кукурузой, однако поддержал ее решение менять Николаев, ведь на для реализации своих задумок у нее есть все необходимые качества.  

«Сьогодні вона б могла працювати зі мною в Міністерстві або ж успішно продовжувати свою кар'єру в Верховній Раді, долучаючись до роботи над законодавством. Однак, на жаль для мене, але на щастя для миколаївців, вона вирішила покинути столицю заради того, щоб зробити кращим рідне місто. Я поважаю її вибір. І я знаю, що у неї є всі необхідні якості для втілення задумів у життя: досвід роботи в держструктурах, альтруїзм, порядність, відповідальність, а головне – ентузіазм служити місту і містянам. Свого часу мені дуже пощастило, що вона працювала зі мною. Скоро, сподіваюся, миколаївці також зможуть відчути її професіоналізм і турботу, готовність битися за вирішення проблемних питань у самих непростих ситуаціях», – отмечает автор публикации.

Резюмируя, замминистра призвал николаевцев 25 октября голосовать ответственно, чтобы не привести к власти сказочников и меркантилистов. 

«Напередодні такого значущого дня, мені хочеться вірити, що ми з вами не наламаємо дров, довірившись казкарям і меркантилістам. Я вірю, що до влади прийдуть гідні нові обличчя, які в ефективній співпраці, подарують мешканцям Миколаєва впевненість у завтрашньому дні. Друзі, зворотний відлік до виборів вже запущений. Я разом з вами вірю у краще. Голосуємо відповідально і пам'ятаймо: нам з «ними» жити, творити і працювати!», – подчеркнул экс-нардеп.

Стоит отметить, что к своей публикации он прикрепил фотографию Александры Кукурузы с ее креативной авторской рамочкой, где девушка держит в руках громоздкий одноименный овощ и «просит дать дорогу Кукурузе».  

Ранее мы записали интервью с Александрой Кукурузой, где она рассказала, зачем идет в депутаты, и что хочет изменить, придя в городской совет. Там же она ответила на вопросы о своей личной жизни, своих ценностях и мечтах.

Также напомним, что в связи с пандемией коронавируса для желающих отдать свой голос на выборах ввели определенные правила, с которыми можно ознакомиться здесь.