Первые лица Николаевщины со своими родными записали видео-поздравления к Новому 2021 году

Прочитали: 1510

Первые лица Николаевщины поздравили жителей области с Новым Годом и Рождеством Христовым. 

Атмосферные семейные ролики с праздничными обращениями представители власти опубликовали на своих Facebook-страницах.

Так, глава Николаевского областного совета Анна Замазеева опубликовала видео, где со светлыми пожеланиями обратилась к зрителям у нарядной елки и показала, как готовит новогодние вкусности со своими детьми – дочкой Асей и сыном Мишей. При этом, в съемках поучаствовали ее друзья и племянники.

«Друзі, ми разом стоїмо на порозі щирих добрих родинних свят – Нового року та православного Різдва. Новорічний казковий світ, з любов’ю створений нашими батьками, оточить кожного. Ми повинні дарувати таке ж чудо нашим дітям. Діти трепетно готують подарунки та особливі привітання. Ми готуємо смаколики та тішимося від можливості бути разом в ці свята, коли сім’я збирається за святковим столом, коли завітають в гості справжні та надійні друзі. Ми пробачаємо пусті образи та помилки, та бажаємо лише найкращого. Саме тоді ми по-особливому відчуваємо любов до своїх близьких. Країна з нетерпінням чекає Нового року. Будуть святково прибрана ялинка, а головне – святковий настрій. У кожному домі засяють численні гірлянди. Хай у Новому році в житті кожного з нас відбудуться зміни на краще. Я бажаю вам родинного щастя, благополуччя, здоров’я. Єдності та розвитку нам, дорогі земляки. З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!» – сказала в ролике Анна Замазеева. 

В свою очередь глава Николаевской областной государственной администрации Виталий Ким поделился видео-роликом, в котором он вместе со своей семьей гуляет по Соборной площади, и из своего кабинета поздравил николаевцев с зимними праздниками. На кадрах можно увидеть его супругу Юлию и троих детей – Евгению, Александру и Руслана.

«Всім доброго святкового дня. Це був надзвичайний рік. Рік випробувань. Всі ми, і я особисто, чекаємо Нового 2021 року. Я сподіваюсь, що все погане залишиться у минулому. Я дивлюся у Новий рік з надією. З надією, що закінчиться пандемія, що закінчаться економічні негаразди, що різні політичні сили об’єднаються заради спільної мети, заради нас з вами, заради нашого майбутнього. Я вірю, що наступного року ми зможемо реалізувати саме ті проекти, що потрібні Миколаївщині. Зараз ми маємо шанс. Я бачу велику кількість людей, які готові працювати, в яких горять очі, які потребують змін. У Новому році я хочу побажати всім здоров’я, мирного неба, злагоди, сміху та порозуміння в кожній родині. Обійміть рідних, будьте разом в ці дні, зі святами вас», – обратился к подписчикам Виталий Ким.

Напомним, ранее Анна Замазеева со своим первым заместителем Владимиром Фроленко поздравили своих подчиненных в костюмах сказочных персонажей.