Рашистські ракети обірвали життя миколаївців на звичайній зупинці. Страшні кадри з місця чергового терористичного акту рф

30.07.2022 12:29

Вранці, 29 липня, окупанти знову вдарили по Миколаєву забороненими касетними снарядами саме у той час, коли люди збиралися на роботу і спокійно очікували транспорт на одній із зупинок міста. Внаслідок терористичних дій загинуло 7 людей, 14 отримали поранення.

NikLife побував на місці чергового злочину російських військових у перші години після трагедії.

На місце подій відразу ж прибули рятувальні служби, поліція і збіглися люди. Приїхав і мер Олександр Сєнкевич. Так, ще одну ранкову тишу розірвали вибухи. Люди вийшли з дому по своїм справам, стояли на зупинці в очікуванні на транспорт. Хтось пішов до магазину, хтось вирішив вигуляти свого песика. Одна мить змінила і перекреслила усі плани, зламавши назавжди і скалічивши людські життя.

На місці вибуху – сліди крові, лежать речі, взуття, скривавлена одежа серед скла. Навкруги метушня. Очевидці розповідають, що поряд роздавали хліб. Почувши вибухи і крики, люди побігли на місце трагедії. Навкруги посипалося скло, з'явилась буря пилу, почулися звуки розриву снарядів. Касетні снаряди також розбили припарковані машини і обидві зупинки.

Тіла накрили золотистою рятувальною ковдрою, а місце трагедії огородили сигнальною стрічкою. Вранці у всіх були свої плани. Вони хотіли зустрітися з близькими, колегами, сходити за хлібом чи водою, а їхні песики радісно чекали на проглянку зі своїми господарями. Одна ворожа ракета змінила усе назавжди.

Ось, мертві собаки, що лежать біля своїх господарів в калюжі крові, вже більше ніколи не будуть радо зустрічати їх з роботи, не ткнуть свій холодний ніс у руку вранці. Вбита поряд із переходом дівчина ніколи не обійме своїх рідних. Замість рідного голосу родичи загиблих почують найстрашнішу в їхньому житті звістку.

Біля двох тіл, які ще не забрали, стоїть машина з написом «Груз 200» на лобовому склі, туді двоє чоловіків забирають жінку і чоловіка похилого віку. Про страшний ранок ще довго будуть нагадувати тут вибиті вікна, калюжі крові на землі і лавках і ті самі закривавлені золотисті ковдри.

Далі їдемо у лікарню, куди відвезли з десяток поранених, деякі й досі знаходяться на операційному столі. За словами головного лікаря, у постраждалих осколкові поранення кінцівок і голови. Одного із пацієнтів чекає в коридорі дружина: чоловік накрив тілом свою дочку. 21-річна дівчина отримала відкритий перелом стегна, а батька поранило значно більше. Лікар розповів, що вони виходили з магазину із собакою, яку вбило на місці, а тато встиг врятувати доньку.

На вулиці хтось чекає на новини, у темному коридорі сидять люди, в глибинах коридорів бігають лікарі. Ось так, цей ранок знов перекреслив для них усе, що міг. Рашистськими ракетами – у цивільний об'єкт, черговим терором Миколаєва.

Фото: Марія Горшкова, спеціально для NikLife.

Последние новости

«Якщо люди на нас сподіваються, десь можна й забути про власну безпеку». Інтерв'ю з рятувальником про роботу під прицілом окупантів
16.08.22 16:49
Три ракети в одну школу: рашисти продовжують знищувати освітні заклади Миколаєва
16.08.22 14:44
Українське видання випускає першу фотокнигу про школу «Молодої Миколаївської Фотографії». Сюди увійшли митці із усієї країни
16.08.22 10:00
У прифронтовому «місті корабелів» погасили лімітовану марку «Святий Миколай обороняє Миколаїв»
15.08.22 16:30
«У такий час ваші успіхи особливо важливі». Це – обличчя випускників Миколаєва, які склали Національний мультитест на 200 балів
13.08.22 11:12
Продюсери «Дизель Студіо» відвідали Миколаїв. Вони передали Віталію Кіму «чорну скриньку» для оборони міста
12.08.22 18:32
«Ми, миколаївці, втомилися боятися», – дитяча бібліотекарка про свою історію війни та життя за російським будильником
12.08.22 17:24
Російські окупанти продовжують відбирати життя. 168 день війни – кадри з місця смерчевого обстрілу Миколаєва
11.08.22 17:14
Люди більше люблять кіно, ніж бояться ракет. Миколаївське бомбосховище прийняло п'ятиденний фестиваль сучасних українських фільмів
10.08.22 14:00
Котик-воїн захищає український Південь. Який він, новий мурал у прифронтовому місті-герої Миколаєві
10.08.22 10:15