Російські терористи продовжують відбирати мирне життя миколаївців. Кадри зруйнованих вулиць з апокаліптичним настроєм

31.07.2022 16:05

У ніч на 30 липня рашисти принесли Миколаєву нові руйнування і горе, що продовжують сіяти по всій Україні.

Окупанти знову обстріляли місто-герой декілька разів, зруйнувавши його будинки і покалічивши людей. Після важкої ночі NikLife зробив нові фото, які показують страшні збитки для городян.

Декілька будинків у різних районах міста зазнали сильного руйнування. Ворожий снаряд поцілив у дах чотирьохповерхового будинку і пройшов крізь квартири до другого поверху, там вбило жінку, яка мирно спала у своєму ліжку. В будинку зяє діра, від вікна нічого не лишилося. Навкруги стоять працівники ДСНС та люди, які рано вранці вже прийшли працювати – розбирати завали, як і кожного дня.

В іншій частині міста відразу видно вибиті шибки одного із гуртожитків, біля пошкодженого магазину бігають люди. Далі стоять чоловік і дві жінки, які йшли від місця вибуху, одна з них плаче і закриває лице рукою. У дворі бігають і бавляться кошенята. На фоні виглядає багатоповерховий будинок із понівечиними балконами.

Входячи у глибину вулиць, бачиш зруйнований квартал, по обидва боки постраждалі будинки, всюду чуємо звук розбитого скла. У розбитих вікнах то з’являються, то зникають люди. На підлозі купа сміття, яке мешканці будинків викидають із понівічених квартир, скидають вниз скло, розбарать пошкодженні балкони.

З іншої сторони вулиці – розбиті автівки і ще один розбитий будинок під яким розгублено ходять люди, оглядаючи свої помешкання. Біля під'їзду серед розбитого скла сидить ціле сімейство котів, дівчина разом із жінкою ловлять кошенят і кладуть їх у переноску.

В глибині двору – чотирьохповерховий будинок практично зруйнований. Снаряд влучив у дерева і практично спалив їх. Обвуглені гілки досі тліють, на вулиці відчувається сильний запах гарі. На засипаній листям землі лежать уламки ракети, видно невелику воронку. Від частини квартир практично нічого не залишилося.

Металева сітка на одному з балконів практично зім'ята у будинок. Десь із вікна стирчить частина батареї, в глибині будинку видно білу шафку, на фоні з балконів кричать. чи є хтось біля будинку і попереджають, що зараз будуть викидати уламки униз. На підлозі лежать особисті речі, під будинком помаранчевий м’ячик, а над ним висить червона тканина.

Із вікон люди продовжують викидати те, що колись було їхнім майном. Обгорілий матрац лежить під обгорілими деревами. Все змішалося із землею, листям, обгорілими речами. Вітер колихає фіранки Із розбитих шибок. Хазяї заклеюють скотчем розбиті вікна машин, оглядають їх, відкривають двері і зІтхають. Десь поряд пробігає у сльозах жінка і знакає за рогом вулиць, а інша – тремтячим голосом розповідає рідним по телефону, що у будинку «не вціліло ні одне вікно».

На фоні цього вмикається повітряна тривога. Сирена додає зовсім апокаліптичного настрою картинці. На вулиці стає практично безлюдно, люди починають бігти у свої будинки, аби врятуватися від чергової атаки з боку російської армії.

Фото: Марія Горшкова, спеціально для NikLife.

Последние новости

«Якщо люди на нас сподіваються, десь можна й забути про власну безпеку». Інтерв'ю з рятувальником про роботу під прицілом окупантів
16.08.22 16:49
Три ракети в одну школу: рашисти продовжують знищувати освітні заклади Миколаєва
16.08.22 14:44
Українське видання випускає першу фотокнигу про школу «Молодої Миколаївської Фотографії». Сюди увійшли митці із усієї країни
16.08.22 10:00
У прифронтовому «місті корабелів» погасили лімітовану марку «Святий Миколай обороняє Миколаїв»
15.08.22 16:30
«У такий час ваші успіхи особливо важливі». Це – обличчя випускників Миколаєва, які склали Національний мультитест на 200 балів
13.08.22 11:12
Продюсери «Дизель Студіо» відвідали Миколаїв. Вони передали Віталію Кіму «чорну скриньку» для оборони міста
12.08.22 18:32
«Ми, миколаївці, втомилися боятися», – дитяча бібліотекарка про свою історію війни та життя за російським будильником
12.08.22 17:24
Російські окупанти продовжують відбирати життя. 168 день війни – кадри з місця смерчевого обстрілу Миколаєва
11.08.22 17:14
Люди більше люблять кіно, ніж бояться ракет. Миколаївське бомбосховище прийняло п'ятиденний фестиваль сучасних українських фільмів
10.08.22 14:00
Котик-воїн захищає український Південь. Який він, новий мурал у прифронтовому місті-герої Миколаєві
10.08.22 10:15