Турбуються про покинутих тварин, тримаються за кохання та знищують ворога. Це – Лицарі на передовій Миколаївщини

03.08.2022 14:38

Щодня ворог намагається прорвати оборону на Херсонському напрямку та просунутися у бік Миколаєва. Проте українські захисники не дають «другій армії світу» переміщуватись уперед, а на певних ділянках наші воїни навіть витісняють ворога та завдають йому великих втрат.

Про це розповідає АрміяІнформ.

Лицарі Зимового Походу — одні з тих, хто вже протягом не одного місяця «підсмажує» російських окупантів.

«У районі ситуація нестабільна, іноді напружена. На позиціях хлопців часто «кошмарять», щодня прилітає. Постійно працює ворожа артилерія та міномети. Але ми щодня робимо все, щоб наблизити перемогу й вигнати русню з України», — розповідає кулеметник із позивним «Фенікс».

Якщо пройтися місцевістю, навколо одні розрухи, зруйновані та покинуті будинки. Ще буквально пів року тому тут вирувало життя, а нині вже не залишилось жодного місцевого мешканця.

Проте залишилось багато покинутих тварин, яких люди не змогли забрати, тікаючи від «осовободітілєй», щоб зберегти своє життя. Наші бійці постійно підгодовують їх, адже кожна жива істота заслуговує на життя. Є навіть декілька тварин, які постійно мешкають уже з військовими: котики, собачки та навіть коза, яка постійно шукає компанію, бо боїться залишатися одна. Вона навіть ходить із бійцями на позиції, щоб «розвідати» обстановку та ховається, коли чує звуки вибухів.

Вільну хвилинку тут кожен з військових проводиться по-різному. Наприклад «Фенікс» телефонує коханій, адже навіть під час війни кохання перемагає все. Нещодавно хлопець освідчився їй.

«Я відпросився на декілька днів, а тітка допомогла мені все організувати. Я швиденько вийшов з автобуса, обійшов його, мені передали букет і обручку. Вона повинна була зустріти мене на автовокзалі. Це був найщасливіший момент у моєму житті, коли я почув «так», — розповідає військовий.

Кожен із бійців чекає на перемогу й докладає всіх зусиль, щоб її наблизити. Нещодавно воїнам бригади вдалося частково витіснити ворога.

«Ми витіснили їх із посадки, тому тепер вони можуть по нас працювати з великих калібрів: танчик, ствольна артилерія і РСЗВ. З одного боку, це радує, адже снаряди дорожчі, вони більше втрачають, — усміхаючись, розповів військовий, на ім’я Олександр на одному зі спостережних постів. — Орки постійно намагаються повернути позиції, з яких ми їх вигнали. Але ми не даємо й не дамо їм цього зробити й готові звільняти українську землю. Так, це не просто, це не швидко, але посадка за посадкою, ми виженемо ворога».

Последние новости

«Якщо люди на нас сподіваються, десь можна й забути про власну безпеку». Інтерв'ю з рятувальником про роботу під прицілом окупантів
16.08.22 16:49
Три ракети в одну школу: рашисти продовжують знищувати освітні заклади Миколаєва
16.08.22 14:44
Українське видання випускає першу фотокнигу про школу «Молодої Миколаївської Фотографії». Сюди увійшли митці із усієї країни
16.08.22 10:00
У прифронтовому «місті корабелів» погасили лімітовану марку «Святий Миколай обороняє Миколаїв»
15.08.22 16:30
«У такий час ваші успіхи особливо важливі». Це – обличчя випускників Миколаєва, які склали Національний мультитест на 200 балів
13.08.22 11:12
Продюсери «Дизель Студіо» відвідали Миколаїв. Вони передали Віталію Кіму «чорну скриньку» для оборони міста
12.08.22 18:32
«Ми, миколаївці, втомилися боятися», – дитяча бібліотекарка про свою історію війни та життя за російським будильником
12.08.22 17:24
Російські окупанти продовжують відбирати життя. 168 день війни – кадри з місця смерчевого обстрілу Миколаєва
11.08.22 17:14
Люди більше люблять кіно, ніж бояться ракет. Миколаївське бомбосховище прийняло п'ятиденний фестиваль сучасних українських фільмів
10.08.22 14:00
Котик-воїн захищає український Південь. Який він, новий мурал у прифронтовому місті-герої Миколаєві
10.08.22 10:15