Виїздна церемонія, гладіолуси та цінні подарунки від Замазєєвої і Сєнкевича. Історія одного прифронтового весілля

03.08.2022 18:04

Війна наділяє людські почуття особливою силою та цінністю. Через це багато закоханих вирішують не відкладати життя на потім, а закріпити свій союз офіційним шлюбом.

На Миколаївщині ще одна пара одружилась у пекельний розпал війни, аби ніколи більше не розставатися.

Даніїл та Анна познайомились у мирний час. Їхні стосунки неодноразово перевіряла відстань: певний період хлопець працював у Польщі далеко від коханої; а під час війни дівчина після евакуації з небезпечної зони знову опинилась через кілометри від парубка.

Бажання бути разом надихнуло Даніїла приїхати до Центру переселенців та зробити Анні пропозицію руки та серця. Дівчина погодилась. Небайдужі допомогли їм організувати день Х, згідно усіх традицій.

Виїзна весільна церемонія зібрала поважних гостей. Свято відбулось за підтримки та присутності голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої та Миколаївського міського голови Олександра Сенкевича. Засвідчила шлюб Інна Ключник, керівниця міського відділу ДРАЦС. Особисто привітав пару і Роман Возняк, заступник начальника Південного міжрегіонального управління Мін'юсту.

Замазєєва подарувала нареченим обручки, разом із Сєнкевичем вони порадували їх певною сумою на «відпустку до Західної України».

Обручки взялося охороняти місцеве кошенятко, проте задрімало і проспало найголовніше. Пара обмінялась кільцям і мужньо витримала усі «гірко» від гостей одягнених у святково біле – футболки з логотипом благодійного фонду «Світлі справи».

Тепер Даніїл та Анна – чоловік і дружина. Як все відбувалось – дивіться у фото NikLife.

Последние новости

«Якщо люди на нас сподіваються, десь можна й забути про власну безпеку». Інтерв'ю з рятувальником про роботу під прицілом окупантів
16.08.22 16:49
Три ракети в одну школу: рашисти продовжують знищувати освітні заклади Миколаєва
16.08.22 14:44
Українське видання випускає першу фотокнигу про школу «Молодої Миколаївської Фотографії». Сюди увійшли митці із усієї країни
16.08.22 10:00
У прифронтовому «місті корабелів» погасили лімітовану марку «Святий Миколай обороняє Миколаїв»
15.08.22 16:30
«У такий час ваші успіхи особливо важливі». Це – обличчя випускників Миколаєва, які склали Національний мультитест на 200 балів
13.08.22 11:12
Продюсери «Дизель Студіо» відвідали Миколаїв. Вони передали Віталію Кіму «чорну скриньку» для оборони міста
12.08.22 18:32
«Ми, миколаївці, втомилися боятися», – дитяча бібліотекарка про свою історію війни та життя за російським будильником
12.08.22 17:24
Російські окупанти продовжують відбирати життя. 168 день війни – кадри з місця смерчевого обстрілу Миколаєва
11.08.22 17:14
Люди більше люблять кіно, ніж бояться ракет. Миколаївське бомбосховище прийняло п'ятиденний фестиваль сучасних українських фільмів
10.08.22 14:00
Котик-воїн захищає український Південь. Який він, новий мурал у прифронтовому місті-герої Миколаєві
10.08.22 10:15