Історія: як 12-річна миколаївчанка відгукнулася на пошук волонтерів і стала частиною Гумштабу області

04.08.2022 15:45

Знайомтесь - це 12-річна Софія. Відтепер вона з мамою Юлією та молодшим братиком Марком - родина волонтерів. Дівчинка одна з перших відгукнулася на пошук людей у благодійний фонд «Світлі справи», а амбасадрорка фонду Ганна Замазєєва запросила її, аби познайомитися особисто. NikLife розповідає історію маленької волонтерки.

Наприкінці липня амбасаморка благодійного фонду «Світлі справи» та голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва опублікувала в своєму Telegram-каналі повідомлення від 12-річної дівчинки.

«Добрий день! Мені трапилася ваше оголошення про те, що ви шукаєте волонтерів. Мені 12 і я б дуже хотіла допомагати. Таких приймаєте, чи ще занадто рано?», - написала Софія.

Як розповіла нам мама дівчинки Юлія, Софія спочатку просила написати волонтерам фонду маму, адже сама вона ще надто юна, аби йти працювати. Проте мама вмовила дочку все ж написати і чекати на відповідь.

Відповіді від команди фонду довго чекати не довелося - Замазєєва запросила родину дівчинку в гості до «Світлих справ».

Софія прийшла з мамою Юлією та молодшим братиком Марком, аби дізнатися, чим можуть бути корисними. Натомість, пройшли обряд посвяти у волонтери, отримали солодощі та фірмові футболки благодійного фонду. Окрім цього, сімя Софійки взяла шефство над під'їздом будинку, у якому мешкають.

«Щоденні обстріли, складна атмосфера у місті, постійна небезпека, сама з мамою та маленьким братиком, але безстрашна 12 - річна Соня просто прагне бути корисною і робити, що може для інших, хто ще в більш складних умовах і все для нашої спільної Перемоги», - зазначила голова фонду Ганна Замазєєва на сторінці в Facebook.

Нагадаємо, нещодавно ми розповіли історію одного прифронтового весілля, яке відбулося під патронатом голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої та Миколаївського міського голови Олександра Сенкевича.

Последние новости

«Якщо люди на нас сподіваються, десь можна й забути про власну безпеку». Інтерв'ю з рятувальником про роботу під прицілом окупантів
16.08.22 16:49
Три ракети в одну школу: рашисти продовжують знищувати освітні заклади Миколаєва
16.08.22 14:44
Українське видання випускає першу фотокнигу про школу «Молодої Миколаївської Фотографії». Сюди увійшли митці із усієї країни
16.08.22 10:00
У прифронтовому «місті корабелів» погасили лімітовану марку «Святий Миколай обороняє Миколаїв»
15.08.22 16:30
«У такий час ваші успіхи особливо важливі». Це – обличчя випускників Миколаєва, які склали Національний мультитест на 200 балів
13.08.22 11:12
Продюсери «Дизель Студіо» відвідали Миколаїв. Вони передали Віталію Кіму «чорну скриньку» для оборони міста
12.08.22 18:32
«Ми, миколаївці, втомилися боятися», – дитяча бібліотекарка про свою історію війни та життя за російським будильником
12.08.22 17:24
Російські окупанти продовжують відбирати життя. 168 день війни – кадри з місця смерчевого обстрілу Миколаєва
11.08.22 17:14
Люди більше люблять кіно, ніж бояться ракет. Миколаївське бомбосховище прийняло п'ятиденний фестиваль сучасних українських фільмів
10.08.22 14:00
Котик-воїн захищає український Південь. Який він, новий мурал у прифронтовому місті-герої Миколаєві
10.08.22 10:15