«Не знаю, як нам вдалось вибратися живими»: «звездный» фотограф вспомнил экстремальную съемку в Николаеве

22.12.2021 13:55

Андрей Корень — известный николаевский фотограф, в объективе которого побывали десятки украинских «звезд» и не только. В их числе судья шоу «Танцы со звездами» балерина Катерина Кухарь, диджейка Nana, Иван Дорн, Монатик, миллионер Моххамад Захур, Лилия Подкопаева, семья Бабкиных и многие другие. На сей раз сам фотограф стал участником проекта «Альфапортрет» от Sony и рассказал о своем пути к фотоискусству.

Как оказалось, первое фото Андрей Корень сделал, когда ему было восемь лет на первую родительскую цифровую камеру. Магия бордово-розового заката заворожила мальчика, но в тот же момент он не успел сделать заветные снимки. Уже утром он снял самый восхитительный восход в жизни.

«Мені було 8, я сидів на даху свого будинку і дивився на захід сонця з бордово-рожевим небом, яке безупину змінювалося, і згадав, що батьки придбали першу цифрову камеру, побіг за нею – але такої магії вже не було. Я дуже засмутився і пообіцяв собі завтра повернутися. Прокинувся ще до сходу, бо переживав, що знову не встигну, вибрався на дах – і це був найкрасивіший схід сонця, який я колись бачив! Заповнив тоді всю карту пам’яті. І зрозумів, що не треба чекати зручного моменту – він може статися саме зараз», — поделился Андрей Корень.

Осознание того, что именно фотография станет делом всей его жизни к парню пришло довольно рано. Андрею было 15 лет, когда он получил не только удовольствие от съемки, но и свой первый гонорар.

«Сестра попросила сфотографувати її колегу для портфоліо – звісно, що я погодився. Мені було 15 і я був на 7 небі від щастя! Ми весело провели час, а ще я отримав гонорар! Тоді зрозумів, що можу робити те, що люблю, і заробляти на цьому гроші – відтоді став фотографом», — добавил николаевец.

Вдохновение для будущих съемок Корень черпает просматривая работы настоящих метров Хельмута Ньютона, Марио Тестино, Энни Лейбовиц, Платона, Терри Ричардсона, Ирвинга Пенна, Питера Линдберга, Стивена Майзеля, Патрика Демаршелье, Анри Картье-Брессона, Нади Ауэрман.

Естественно, что на фотосессиях случаются непредсказуемые ситуации. А вот самая экстремальная съемка Андрея состоялась именно в родном Николаеве. Корень снимал девушек в купальниках на склоне горы, когда они встретили группу «бритоголовых парней».

«Років 10 тому знімали на схилі гори в Миколаєві. Це одне з моїх найулюбленіших місць: багато світла, води, скелі та немає людей. Все йшло чудово, доки ми не спустилися до річки й не зустріли групу кремезних бритоголових хлопців, які святкували день народження, побачили симпатичних дівчат, ще й в купальниках, – і немов з ланцюга зірвались. Не знаю, як нам вдалося вибратися живими й неушкодженими! Відтоді ретельно вибираю локації та піклуюся про безпеку», — отметил Корень.

Несмотря на это, самой запоминающейся съемкой для николаевца стала 6-часовая фотосессия на Polaroid для Ивана Дорна. Проявки каждого кадра нужно было ждать по 20 секунд.

«900 кадрів на Polaroid за 6 годин для Вані Дорна та його Дорнабанди. З них використали 864, у нас було 80 касет по 10 кадрів, які необхідно постійно змінювати. А знімки проявляються не відразу, а через 20 секунд. Це було супер цікаво. Особливо коли зараз переглядаєш ці фото і насолоджуєшся їхнім життям», — рассказал николаевский фотограф.

Напомним, что Андрей Корень фотографирует знаменитостей уже долгие годы, и многие из медийных личностей возвращаются к нему снова и снова. Не так давно он сделал фотосессию беременной ведущей Василисе Фроловой, а также снял рекламный фотосет семье Екатерины Кухарь.

Далее представлена серия работ, которую Андрей Корень отснял для проекта радио «Країна ФМ»


Последние новости

«Завітав «руzzкий мир». Окупанти обстріляли равликову ферму під Миколаєвом, перед цим знищивши її виробництво під Харковом
19.08.22 09:54
«Не дуже доречно», – генерал Марченко відреагував на присвячений йому білборд і звернувся до миколаївців із важливим проханням
18.08.22 18:27
«Save Myko. Заради незламних»: у центрі Києва влаштували благодійний концерт, щоб забезпечити миколаївських захисників
14.08.22 15:06
«Хочуть бути на своїй землі», – чемпіон Олександр Абраменко про батьків, які досі мешкають у Миколаєві
13.08.22 18:15
Миколаївську школу верхової їзди евакуюють в Одесу. Аби транспортувати 30 коней до безпечного місця, знадобиться 5 поїздок по 170 км
13.08.22 11:47
«Це покоління зустріло війну, але це треба використати». Миколаївську молодь, яка присвятила себе волонтерству у час війни, привітав Віталій Кім
12.08.22 18:30
Миколаївець Роланд Байрозян презентував нову роботу — зменшену копію БМП-2 ЗСУ
12.08.22 15:37
«Дуже сподіваюсь, що ніяка нечиста сила не змінить наших планів»: сім’я Решетніків вирішила, де навчатимуться їх діти
12.08.22 15:04
«Миколаїв – то наша любов, гордість і біль». Команда «Дизель шоу» дарує рідному місту антидрон та створює свій благодійний фонд
11.08.22 21:15
«На півдні гаряче, настрій оптимістичний». Письменник Андрій Любка купив та привіз три автівки для захисників Миколаївщини
11.08.22 19:00