Операторка «Суспільне Миколаїв» выставила на аукцион свою картину, уцелевшую под обстрелами в телестудии. Все потому, что 79-ке нужна «большая-большая машина»

24.06.2022 10:21

Операторка «Суспільне Миколаїв» Юлия Филимон организовала аукцион по продаже своей картины, уцелевшей под обстрелами в телестудии.

Вместе с коллегами-журналистками она организовала сбор средств на машину для нужд 79-ой отдельной десантно-штурмовой бригады. Воины выполняют боевые задачи на Востоке страны.

«Машина потрібна велика-велика і шоб колеса крутились», – так говорят их друзья-военнослужащие.

На картине, которая выставлена на продажу, топлес изображена девушка в ярких тонах. Стартовая цена аукциона - 500 гривен.

«Картина була написана за декілька днів до війни. Такий стиль не є звичним для мене, просто закортілося виконати щось нове для себе. Результатом такого эксперимента я задоволена. Картину я розташувала у робочому кабінеті, де в березні вона вціліла після артобстрілу. Тепер настав ії час. Час для доброї справи. Я дуже розраховую на вашу підтримку. Усі зібрані кошти будуть передані хлопцям для придбання транспорту, який необхідний для виконання бойових завдань, збереження їх життів та нашої скорішої Перемоги», – написала Юлия на своей странице в Facebook.

Авторка отметила, что даже если вы даже не ценитель такого искусства, вы все равно можете поддержать сбор. На утро следующего дня ей удалось собрать уже 10 тысяч гривен для реализации цели.

Стоит отметить, на данный момент супруг Юлии, оператор «Суспільне Миколаїв» Василий Филимон находится в плену у российских оккупантов. Василия призвали в ряды Вооруженных Сил Украины в день полномасштабного вторжения РФ – 24 февраля 2022 года.

Во время выполнения боевого задания, 15 мая, в Донецкой области он пропал без вести, позже стало известно о его нахождении в плену.

«Суспільне» регулярно обращается к украинской власти и международной общественности с призывом всесторонне и всеми возможными способами способствовать освобождению Василия Филимона. В сети активен хештег #freeFilimon.

Василий и Юлия Филимон

Также добавим, что это не первый случай, как искусство помогает в благотворительных сборах. Недавно николаевская художница Светлана Чебанова разыграла свою пропитанную символизмом, мартовскую картину «Ми разом» за донаты на николаевскую волонтерскую организацию Rebel Volunteers.

Один игровой номер стоил 100 гривен. Всего в игре участвовало 217 номеров. Так, благодаря инициативе Чебановой неравнодушные задонатили на хорошие дела больше 21 тысячи гривен. Выиграл графическую работу Дмитрий Холодилин.

«Знаєте, я поставила на розіграш свою графіку з думкою, що якщо зберемо тисячі дві три то і вже добре. Бо власним заробітком допомогати зараз виходить не так, як хотілося б, і постійно відчуваєш потребу зробити щось іще. А на виході 21600 грн плюс кілька донатів зверху того від людей, які подивились ефір вже розіграшу, але все одно забажали долучитися. І знаєте шо. Це не я у нас молодець. Це ви, ми всі. Разом. І шо характерно сама картина про це, і так і називається «Разом». Держіться зараз за руки з усіма до кого зможете дотягнутися. Це наш секрет. Це наш національний скарб. Оце от гуртом. Наші чудові предки гуртом лагодили хати і орали поле для сиріт і одиноких людей, тих, хто сам би не зміг. Гуртом, аби горя і злиднів поруч було менше. Це наше генетичне надбання. Наша коренева система. Хай наше дерево росте до самого неба. Гарне, квітуче, родюче, міцне і могутнє. Ми разом. Дякую вам всім за цей досвід», – сказала Светлана.

Напомним, в начале мая Фонд Сергея Притулы продал на аукционе картину Марии Примаченко за полмиллиона долларов, и часть этих средств ушла на покупку микроавтобусов для николаевских защитников.

Последние новости

«Save Myko. Заради незламних»: у центрі Києва влаштували благодійний концерт, щоб забезпечити миколаївських захисників
14.08.22 15:06
«Хочуть бути на своїй землі», – чемпіон Олександр Абраменко про батьків, які досі мешкають у Миколаєві
13.08.22 18:15
Миколаївську школу верхової їзди евакуюють в Одесу. Аби транспортувати 30 коней до безпечного місця, знадобиться 5 поїздок по 170 км
13.08.22 11:47
«Це покоління зустріло війну, але це треба використати». Миколаївську молодь, яка присвятила себе волонтерству у час війни, привітав Віталій Кім
12.08.22 18:30
Миколаївець Роланд Байрозян презентував нову роботу — зменшену копію БМП-2 ЗСУ
12.08.22 15:37
«Дуже сподіваюсь, що ніяка нечиста сила не змінить наших планів»: сім’я Решетніків вирішила, де навчатимуться їх діти
12.08.22 15:04
«Миколаїв – то наша любов, гордість і біль». Команда «Дизель шоу» дарує рідному місту антидрон та створює свій благодійний фонд
11.08.22 21:15
«На півдні гаряче, настрій оптимістичний». Письменник Андрій Любка купив та привіз три автівки для захисників Миколаївщини
11.08.22 19:00
«Як можна говорити про безпеку в Харкові чи Миколаєві?!»: фронтмен «Без обмежень» закликав мирних мешканців евакуюватися
11.08.22 12:42
Історія миколаївської бандуристки Дар'ї Лелеко. Про чоловіка на війні, евакуацію з дочками до Латвії та боротьбу на культурному фронті
10.08.22 12:04