«Дизель студио» обвинили в невыплате зарплаты, а Ксения Мишина указала на «Z» в логотипе

02.07.2022 16:49

Пока в стране идет война, в украинском шоу-бизнесе также неспокойно. Очередным поводом для публичных разбирательств стали финансовые разногласия между молодым режиссером Николаем Федосенковым и компанией «Дизель студио».

Молодой человек на своей странице в Instagram поделился опытом сотрудничества с известной компанией и тем, как там «принято решать» вопросы с оплатой труда. Причиной его негодования стала якобы неуплата за предоставленные услуги.

«Хочу розказати вам усім цікаву історію про те, як я працював на @dizelstudio і як зі мною розраховувались моїми чесно заробленими грішми. На жаль, здається, багато крупних компанії вважають, що зараз на війні, коли з робочими місцями дефіцит, платити людям не потрібно і можна поводити себе, м'яко кажучи, як гівно, а потім все списувати на війну», — написал Федосенков.

Он рассказал, что работал с юмористами 10 месяцев. Вначале реквизитором на проектах «Папанькі 4» и «Вижити за будь-яку ціну 4». По собственной инициативе Федосенков снимал и монтировал закулисье. Данные работы, как заявляет Сергей, нравились руководству и актерам, поэтому публиковались в социальных сетях «Дизель студио». Таким образом он стал контентмейкером Тик Ток коллектива.

«Першим моїм завданням на новій посаді у січні, разом із невеликою командою у дві людини (креативний продюсер та режисер монтажу) та акторами було - створити додаткову, 17 серію серіалу «Папанькі 4» (фільм про фільм). Засновник Дизеля — Олексій Бланарь, нашою роботою був задоволений. Гонорар мій затвердив в сумі ₴33000, а по факту я отримав на ₴3000 менше», — идет речь в сообщении.

Федосенков считает, что «это был первый звоночек — здесь бросают на деньги, — но он его проигнорировал». В феврале и марте ему также недоплатили по 9900 и 10000 гривен. Оплату за апрель он не получил вовсе.

После попыток связаться с руководством и мирно урегулировать вопрос, Федосенко решил вынести его в публичную плоскость. Начинающего режиссера поддержали Ксения Мишина, Александр Эллерт, пранкер Виталий Седюк и т.д. Многие начали делиться своим неприятным опытом невыплаты гонораров «Дизель студио».

После того, как в прессе начала появляться соответствующая информация, ситуацию со своей стороны прокомментировал и художественный руководитель «дизелей» Егор Крутоголов. Он подтвердил, что Федосенков у них действительно работал реквизитором, но со своими обязанностями не справлялся, поэтому ему «предложили попробовать себя в творческой области».

«В мережі шириться пост про «зраду» нашої компанії, тож, я прокоментую. Навіть розповім маленьку історію.

Хлопчик Коля працював у нас реквізитором на проекті «Папаньки-4» і мені не подобалося як він виконує свою роботу, я навіть накричав на нього (мабуть, вперше в житті я накричав на підлеглого) та навіть хотів його звільнити, але взяв себе в руки і подумав, що треба бути добрішим до людей, що може людина просто не на своєму місці і тому запропонував йому, по закінченні проекту, спробувати себе в іншій творчій області - монтаж мемів та приколюшек для інтернету. Він зробив декілька роликів, щось ще знімав, а потім почалося повномасштабне вторгнення і нам було (й досі є) не до приколюшек», — написал в Facebook Крутоголов.

Во время военных действий Федосенков попросил с ним рассчитаться, но «сумма не соответствовала рыночным ценам». Не получив желаемого, по заявлению Крутоголова «парень начал их шантажировать».

«Через деякий час він запросив за ці ролики суму, яка не відповідала ринковим цінам за подібну роботу, та й можливості студії підчас війни обмежені, бо ми не даємо концертів та нічого не знімаємо й намагаємося якось акумулювати і направляти кошти на потреби ЗСУ (у вигляді автомобілів). Більш того, Коля почав шантажувати тим, що в разі невиконання його умов, він розмістить пост, який буде для нас антипіаром, на що мої партнери відповіли, що ми не ведемо переговорів з шантажистами, але я попросив все ж таки заплатити йому 50% від запрошеної суми, бо зараз тяжкі часи для всіх. Він її отримав, а наступного дня розмістив свій пост. Цей пост підхопили деякі видання, та ще й «додали свого» (ну ви знаєте, як це у нас робиться): «Дизель Студіо не виплачує співробітникам зарплату»… І все це не є правдою, бо Коля - не співробітник студії, зарплату він не повинен отримувати, а отримував гонорар за виконану роботу. У нас з ним, на відміну від наших співробітників, немає жодних трудових домовленостей, тож порушити ми їх не могли», — отметил худрук «дизелей».

Также Крутоголов отреагировал и на поддержку «шантажа» Ксенией Мишиной, которая написала: «Такі вчинки, напевно, через букву Z в логотипі?». Николаевский комик посчитал это заявление сравнением с рашистами, при том, что коллектив активно помогает ВСУ, в том числе и николаевским.

«До цього «мегашкандалю» долучилися ще й декілька зірок, однією з яких була Ксенія Мішина, яка нас порівняла з рашистами через наявність букви Z в назві компанії. Я не знаю, чим зараз займається пані Мішина і де знаходиться наразі, але мені особливо від неї прикро і огидно чути про такі порівняння, бо ми намагаємося робити все, що в наших силах для нашої перемоги над рашистами, та й крім того, вона мені особисто так подобалася! до цього моменту… Хлопчику Колі бажаю знайти своє місце в цьому житті - можливо десь в іншій компанії є вакансія антипіарщика», — резюмировал Крутоголов.

Отметим, что сейчас Федосенков продолжает делиться комментариями тех, у кого был неудачный опыт сотрудничества с «Дизель студио». Являются ли они обоснованными неизвестно.

Последние новости

«Save Myko. Заради незламних»: у центрі Києва влаштували благодійний концерт, щоб забезпечити миколаївських захисників
14.08.22 15:06
«Хочуть бути на своїй землі», – чемпіон Олександр Абраменко про батьків, які досі мешкають у Миколаєві
13.08.22 18:15
Миколаївську школу верхової їзди евакуюють в Одесу. Аби транспортувати 30 коней до безпечного місця, знадобиться 5 поїздок по 170 км
13.08.22 11:47
«Це покоління зустріло війну, але це треба використати». Миколаївську молодь, яка присвятила себе волонтерству у час війни, привітав Віталій Кім
12.08.22 18:30
Миколаївець Роланд Байрозян презентував нову роботу — зменшену копію БМП-2 ЗСУ
12.08.22 15:37
«Дуже сподіваюсь, що ніяка нечиста сила не змінить наших планів»: сім’я Решетніків вирішила, де навчатимуться їх діти
12.08.22 15:04
«Миколаїв – то наша любов, гордість і біль». Команда «Дизель шоу» дарує рідному місту антидрон та створює свій благодійний фонд
11.08.22 21:15
«На півдні гаряче, настрій оптимістичний». Письменник Андрій Любка купив та привіз три автівки для захисників Миколаївщини
11.08.22 19:00
«Як можна говорити про безпеку в Харкові чи Миколаєві?!»: фронтмен «Без обмежень» закликав мирних мешканців евакуюватися
11.08.22 12:42
Історія миколаївської бандуристки Дар'ї Лелеко. Про чоловіка на війні, евакуацію з дочками до Латвії та боротьбу на культурному фронті
10.08.22 12:04