«В університеті зустрів справжнє кохання»: как Разумков познакомился со своей николаевской супругой Юлией

17.11.2021 09:39

Уже экс-спикер Верховной Рады Дмитрий Разумков продолжает раскрывать детали своей личной жизни. На сей раз политик решил поздравить всех учащихся с Днем студента и вспомнил свою юность.

Разумков учился в Институте международных отношений Киевского национального университета имени Тараса Шевченко. Он был довольно активным студентом, но самое главное, что в вузе он встретил «свою настоящую любовь» — супругу Юлию Чайку. Дочь бывшего мэра Николаева Владимира Чайки также училась в КНУ.

Студенчество политик вспоминает с теплом. В это время Дмитрий Разумков завел много полезных знакомств, а также научился находить выход из любой ситуации.

«Моє студентське життя було доволі активним. Почав працювати ще з першого курсу, оскільки завжди хотілося спробувати теорію на практиці. Саме в університеті зустрів справжнє кохання, адже там познайомився з дружиною. Студентські роки подарували багато нових знайомств та навчили швидко шукати вихід із будь-якої ситуації. Коли ти студент, світ сприймається інакше. Здається, що до будь-якої цілі лише один крок!» написал Разумков.

Напоследок бывший спикер поздравил студентов с праздником и пожелал никогда не терять вдохновения: «Вітаю всіх студентів зі святом! Ви — майбутнє України, її сила та розум. Ніколи не втрачайте наснаги рухатися вперед!».

Напомним, что Дмитрий Разумков и Юлия Чайка воспитывают двоих сыновей — Александра и Алексея. Своего первенца дочь бывшего мэра Николаева, несмотря на то, что уже много лет жила в Киеве, решила рожать именно в родном городе.

Последнее время политик начал все чаще появляться на публике вместе с супругой и детьми. Если раньше было практически невозможно найти их совместные снимки, то сейчас глава Парламента трогательно признается жене в любви на своей странице в Instagram, а также вместе с родными часто попадает в объектив фотографов во время отдыха на мероприятиях.

Дмитрий Разумков и Юлия Чайка на церемонии конвокации

Последние новости

«МЧС, спиш? А треба було проводити профілактику». Державні служби України разом із Мережею посміялись з росіян через «бавовну» в Криму
09.08.22 22:14
Зять Ігоря Дятлова Владислав Бєлава став хрещеним батьком. Таїнство провів військовий капелан
09.08.22 12:51
Кім витратив вже $1000 для винагороди за інформацію про коригувальників вогню. Більшість миколаївців відмовляється від грошей та просить віддати ЗСУ
07.08.22 13:30
«Нехай тепер ходить та озирається»: нардеп Арахамія передав відомості про зрадника Кошового у розвідку
04.08.22 14:59
Грав Чорта на сцені та виявився ним у житті. Очільник концерт-холу «Юність» втік до анексованого Криму працювати на «Русский дом»
03.08.22 19:30
Приватний інтерес і порушення вимог закону. НАЗК склало адмінпротокол на нардепа Гайду через цькування одеського «Штруделя»
01.08.22 20:03
«Наші люди могутніші за будь-які російські ракети», – Володимир Зеленський про Миколаїв, який щодня обстрілюють рашисти
01.08.22 17:47
«Душа болить»: дружина Віталія Кіма разом з сином вийшла на мітинг з плакатом на підтримку Миколаєва
01.08.22 17:00
«Не випадковість, а наведення корегувального удару». Перші особи держави та миколаївці у скорботі через загибель подружжя Вадатурських
31.07.22 14:22
«Краще зробити і отримати критику, ніж не робити нічого»: Зеленська відповіла хейтерам і нагадала про мотивацію своєї публічності
29.07.22 16:15