Сиди як дівчинка: українські соцмережі вибухнули нових флешмобом на підтримку Першої леді

29.07.2022 09:00

26 липня у мережі опублікували фотосесію президентського подружжя Зеленських на обкладинці журналу Vogue. Майже одразу у соціальних мережах розкритикували фото Першої леді Олени Зеленської на обкладинці модного глянцю.

Однак критика однієї фотографії, на якій Олена Зеленська сидить із розставленими ногами, змусила багатьох українських жінок виступити з підтримкою дружини Президента. Тож, українки в Facebook запустили флешмоб #sitlikeagirl, в якому ділились власними думками через позу Зеленської для фото.

Першою на кількість хейту звернула увагу мистецтвознавиця, журналістка Зоя Звиняцківська. На своїй сторінці у Facebook запропонувала флешмоб #sitlikeagirl (#сидиякдівчинка) у відповідь на хвилю критики фотографії дружини президента Олени Зеленської на обкладинці журналу Vogue.

«Я не думала, що це все настільки палатиме. Вже американці питають, що там у нас з фоткою дружини президента, і їм цитують мій пост, щоб пояснити. Я зовсім не фанатка Олени Зеленської якщо що, але мене дуже вк*рвило оце „як вона сидить?!“, тому пропоную флешмоб #sitlikeagirl — давайте покажемо, врешті-решт, як треба ото порядній жінці сидіти на сходах», — написала Звиняцківська і додала свою власну фотографію на сходинках.

Допис мистецтвознавиці на даний момент зібрав майже 2 тисячі лайків та быльше 300 коментарів. До флешмобу #sitlikeagirl продовжують долучатися українки — співачки, дизайнерки, журналістки, письменниці, депутатки:

Alyona Alyona, співачка

Тала Калатай, актриса

Галина Танай, журналістка

Марічка Падалко, ведуча

Олеся Островська-Люта, директорка «Мистецького арсеналу»

Дар'я Озерянко, дизайнерка

Тетяна Філевська, фахівчиня у сфері сучасного мистецтва

Марина Бардіна, народна депутатка

Катерина Гольцберг, дитяча психологиня

Ольга Шурова, PR-директорка гурту Pianoboy

Юлія Аврора Огородник, шеф-кухарка

Іванна Коберник, освітня експертка

Наталія Шевченко, історикиня, викладачка

Последние новости

«Після війни є всі шанси позмагатись за звання «Культурної столиці Європи». Деталі візиту Міністра культури Ткаченка у прифронтовий Миколаїв
17.08.22 17:23
UNITED24. Деталі візиту амбасадорів національного бренду футболіста Андрія Шевченка та голлівудського актора Лієва Шрайбера
16.08.22 12:55
Тепер вже офіційно. Мер Києва Віталій Кличко та його дружина Наталія вирішили розлучитися
15.08.22 10:39
Серед диму та лампового світла: Марченко і Кім в об'єктиві Костянтина Ліберова
13.08.22 15:15
Президент Зеленський разом з дружиною та українськими артистами нагородили «дітей — героїв війни»
12.08.22 17:15
«МЧС, спиш? А треба було проводити профілактику». Державні служби України разом із Мережею посміялись з росіян через «бавовну» в Криму
09.08.22 22:14
Зять Ігоря Дятлова Владислав Бєлава став хрещеним батьком. Таїнство провів військовий капелан
09.08.22 12:51
Кім витратив вже $1000 для винагороди за інформацію про коригувальників вогню. Більшість миколаївців відмовляється від грошей та просить віддати ЗСУ
07.08.22 13:30
«Нехай тепер ходить та озирається»: нардеп Арахамія передав відомості про зрадника Кошового у розвідку
04.08.22 14:59
Грав Чорта на сцені та виявився ним у житті. Очільник концерт-холу «Юність» втік до анексованого Криму працювати на «Русский дом»
03.08.22 19:30