Грав Чорта на сцені та виявився ним у житті. Очільник концерт-холу «Юність» втік до анексованого Криму працювати на «Русский дом»

03.08.2022 19:30

Війна стала справжнім випробуванням для всіх українців, а особливо публічних осіб, управлінців різних рівнів та чиновників. Є ті, хто пройшов його з гідністю, а хтось втік або взагалі перейшов на бік ворога.

Нещодавно NikLife повідомляв про спортивного зрадника — колишнього головного тренера МФК «Миколаїв» Сергія Шевченка. Виявилось, раніше він отримав російське громадянство, а під час війни став колаборантом та очолив футбольний клуб в окупованому Херсоні. На жаль, Шевченко не єдиний відомий миколаївець «со своим мнением».

Директор концерт-холу «Юність» Олег Кошовий у розпал війни вирішив переїхати до тимчасово окупованого Криму. І не для посилення партизанського руху, а щоб розважати «хороших русских» та кримчан, які свого часу закликали «русский мир».

Для миколаївських друзів та знайомих Кошового ця новина виявилась дуже неприємною несподіванкою. Проте підозри, що відомий ведучий, організатор міських свят, актор та режисер популярних мюзиклів та вистав перейшов на сторону окупантів вони все ж таки мали.

Напередодні директор «Юності» просто видалив їх в соціальних мережах, щоб не задавали зайвих запитань. А також змінив номер телефону, тепер він починається з +7.

Де проживає, чим займається та якими принципами керується директор (чи вже колишній директор?) комунальної «Юності», – з’ясував NikLife.


Нагадаємо, концерт-хол «Юність», що є частиною комунального підприємства Миколаївської міської ради – ПК «Молодіжний», Олег Кошовий очолив 2018 року. До цього шоумен та режисер працював заступником директорки ПК Юлії Захарової.

Миколаївці неодноразово бачили Кошового на сцені у якості ведучого масових заходів, чули його голос у вуличному радіо, яке лунає на Соборній, та знали як організатора, режисера, диктора, сценариста та актора.

Його найвідоміша роль — Чорт у виставі «Обережно, люди!». В одному з інтерв’ю для NikLife Олег акцентував, що відповідна роль «написана під нього».

«Пьеса показывает, что нужно быть немного чертом, немного ангелом. Ведь человек не может быть абсолютно добрым, или злым, он проявляет разные качества в течение жизни…Ну и об образе – моя роль точно под меня писана. (смеется) И вот та внутренняя борьба, которая происходит у моего персонажа – она происходит у каждого из нас. Все мы – ангелы, и все мы – черти. Но прежде всего мы – просто люди», — розповідав Кошовий.

Судячи з усього, певна сторона все ж перемогла в житті Кошового, коли він прийняв рішення покинути Миколаїв та поїхати до анексованого Криму. Фактично, зрадити Україні.

NikLife зв'язався із очільником «Юності» та поцікавився, де він знаходиться. Кошовий зізнався, що покинув Миколаїв у травні, адже не бачив сенсу залишатися.

За його словами, він звільнився з концерт-холу, який, до речі, був епіцентром культурного життя у Миколаєві та приймав найпопулярніших «зіркових гостей». Тим часом, як показують відкриті дані, його ТОВ «Такіда Мюзік», що зареєстроване у «місті на хвилі», не перебуває у стані припинення.

В Севастополі він влаштувався івент-менеджером. Нині Кошовий думає не про війну, а про «великі постановки».

«В мае уехал в Крым. Так карты сложились. Работаю здесь в отеле ивент менеджером и вынашиваю в голове планы великих пьес и постановок. Добирался непросто, но риск был оправдан», — розповів Кошовий.

Виявилося, Олег влаштувався не до простого готелю, а до севастопольської «Таврії». У січні 2022 року вона була передана в управління отельному оператору «Русский дом», який активно прославляє окупацію та війну в Україні. Одним із доказів цього є публікації в соцмережах про святкування «приєднання» Криму до росії.

Генеральним директором «ООО «Русский дом», що зареєстроване у Пєрмі, виступає Дмитро Федоров, який, окрім цієї, керує ще двома фірмами, та розказує,

Усі компанії та сам Федоров, згідно інформації з відкритих джерел, стабільно сплачують податки. Власне «Русский дом» існує з 2005 року, а одже поповнює скарбницю держави, що є спонсоркою тероризму, вже 17 років. Враховуючи те, що мережа налічує отелі по всій рф, мова йде про дуже великі гроші.

Кошовий всі ці факти чи то ігнорує, чи взагалі підтримує. В будь-якому випадку миколаївський шоумен з травня часу не втрачав та з усією завзятістю розважав окупантів у Криму.

Він встиг провести «Школу невест», запланувати «Вечер городского романса» в Феодосії і навіть нову виставу «Ангел, Черт, Проктолог» (та сама миколаївська «Осторожно, люди!») вже не з Сергієм Мельниковим, Олексієм Павліщевим та Богданом Прошуковим, а з кримськими акторами.

Його колегами тепер є актор серіалів «Реальні пацани» та «Універ» Владислав Молдованов та заслужений артист Криму, колишній актор Миколаївського драмтеатру Олексій Кубін. У Кубіна (типу «янгол»), до речі, є авторські пісні про Крим та Схід України з рашистськими наративами: там про «бандерівську шваль», «українських нацистів» та «росію, з якою воскресне Донбас».

Цікаво, що нова творча команда Кошового також має назву «Необычные люди», як і миколаївське об'єднання, до складу якого входили найвідоміші культурні діячі міста та області. Невідомо, чи поцікавився він у колишніх колег думками про переніс «творчого альянсу» до окупованої росіянами території.


Кошовий не вважає себе зрадником. Як пояснив він, у нього просто є «своя точка зрения». При цьому, під щоденними обстрілами у Миколаєві залишається його дочка Анастасія.

«Никакого предательства в этом не вижу. У меня есть своя точка зрения. Я уважаю точку зрения каждого кто ее имеет. Я уважаю точку зрения своей дочери. Но никто не вправе мне навязывать свою точку зрения, или ту, которая мне неприемлема. Я по прежнему общаюсь со всеми друзьями. А они очень разные люди. С очень разными взглядами. Да и по сравнению с глобальными внутренними вопросами, переживаниями, озарениям каждого человека это просто суета сует», — додав Кошовий.

Поки шоумен веселиться разом з росіянами в Криму, його рідний Миколаїв продовжують знищувати. Щодня під обстріл потрапляють житлові квартали, школи, дитячі садки, лікарні та будинки культури.

Так, наприклад, 16 травня, коли Олег писав про прекрасне життя біля моря у забороненому Україною «ВКонтакте», у той же день: росія обстріляла центр та Інгульський район, відбулася пожежа в магазині меблів, згорів легковий автомобіль, неподалік місця вибуху знайшли залишки від забороненої міжнародним правом «касетки»; на автодорозі Миколаївській області восьмеро людей, серед яких 5-річна дівчинка, підірвалися на міні; на Миколаївщині через обстріли з боку армії РФ поранення отримали 13 людей.

Також 16 травня

Відповідно до даних місцевого Центру зайнятості, «Русский дом» пропонує за роботу івент-менеджера в своїх кримських закладах від 40 тисяч рублів (650 доларів) на місяць та офійне працевлаштування, згідно з трудовим законодавством рф.

Серед необхідних характеристик для посади працедавці визначають: лідерські якості, організаторські здібності, правильно поставлену мову, вміння брати на себе відповідальність, виконавчість та клієнтоорієнтованість.

Зазначимо, Кошовий минулого року отримав звання «Зірка культури Миколаєва». Відомо, що навесні він мав брати участь у конкурсі на посаду директора драмтеатру у Миколаєві, який нещодавно прибрав зі своєї назви слово «російський». Війна, як бачимо, змінила плани.

Тим часом на шостий місяць війни миколаївці продовжують чути повідомлення про повітряну тривогу у місті голосом Олега. Щодня і щоночі, по декілька разів...

Последние новости

«Після війни є всі шанси позмагатись за звання «Культурної столиці Європи». Деталі візиту Міністра культури Ткаченка у прифронтовий Миколаїв
17.08.22 17:23
UNITED24. Деталі візиту амбасадорів національного бренду футболіста Андрія Шевченка та голлівудського актора Лієва Шрайбера
16.08.22 12:55
Тепер вже офіційно. Мер Києва Віталій Кличко та його дружина Наталія вирішили розлучитися
15.08.22 10:39
Серед диму та лампового світла: Марченко і Кім в об'єктиві Костянтина Ліберова
13.08.22 15:15
Президент Зеленський разом з дружиною та українськими артистами нагородили «дітей — героїв війни»
12.08.22 17:15
«МЧС, спиш? А треба було проводити профілактику». Державні служби України разом із Мережею посміялись з росіян через «бавовну» в Криму
09.08.22 22:14
Зять Ігоря Дятлова Владислав Бєлава став хрещеним батьком. Таїнство провів військовий капелан
09.08.22 12:51
Кім витратив вже $1000 для винагороди за інформацію про коригувальників вогню. Більшість миколаївців відмовляється від грошей та просить віддати ЗСУ
07.08.22 13:30
«Нехай тепер ходить та озирається»: нардеп Арахамія передав відомості про зрадника Кошового у розвідку
04.08.22 14:59
Грав Чорта на сцені та виявився ним у житті. Очільник концерт-холу «Юність» втік до анексованого Криму працювати на «Русский дом»
03.08.22 19:30