«Нехай тепер ходить та озирається»: нардеп Арахамія передав відомості про зрадника Кошового у розвідку

04.08.2022 14:59

Нещодавно NikLife викрив чергового зрадника України. Ним виявився очільник концерт-холу «Юність» Олег Кошовий, що втік до анексованого Криму працювати на «Русский дом». Ця новина стала несподіванкою для більшості його знайомих та друзів.

Зокрема, колишній культурний управлінець Миколаєва Юрій Любаров, що звільнився за власним бажанням на початку лютого, написав на своїй сторінці у Facebook, що вперше видалив прізвище вищезгаданого культурного діяча зі свого телефону. За «пафосну появу» в Криму та використання назви миколаївської творчої групи, Любаров відправив його «шляхом російського корабля».

«В моїй телефонній книжці 2571 контакт. Я ніколи не видаляв жодного телефонного контакту, навіть якщо переставав за яких-небудь обставин спілкуватися, або людина пішла з життя. Сьогодні я видалив перший раз прізвище зі свого телефону. Не бачу сенсу взагалі мати згадку про нього.

На початку травня він звільнився з посади заступника директора палацу культури, видалив акаунт в ФБ і тихо зник. Через деякий час сплив на тимчасово окупованій території Криму. Сплив як спливає подібне, тому що таке ніколи не тоне. Сплив зі звичним пафосом, на посаді менеджера по розвагам російського курортного комплексу, зі спектаклем, в якому грав в Миколаєві, з практично такою ж назвою творчої групи як була в Миколаєві. Можна казати «бог йому суддя», але я кажу «шляхом руського корабля». В моїй телефонній книжці 2570 контактів», — написав Любаров.

Проте крім громадського осуду та розірвання контактів колишніми друзями, діями Кошового вже зацікавилися відповідні органи. Його контакти у розвідку передав нардеп Давид Арахамія.

«Краще знати заздалегідь, ніж в самий важкий час він би вставив ніж у спину. Передав контактні дані в розвідку, нехай тепер ходить та озирається», — написав народний депутат та голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

Також NikLife повідомляв про спортивного зрадника — колишнього головного тренера МФК «Миколаїв» Сергія Шевченка. Виявилось, раніше він отримав російське громадянство, а під час війни став колаборантом та очолив футбольний клуб в окупованому Херсоні. На жаль, Шевченко не єдиний відомий миколаївець «со своим мнением».

Последние новости

«Після війни є всі шанси позмагатись за звання «Культурної столиці Європи». Деталі візиту Міністра культури Ткаченка у прифронтовий Миколаїв
17.08.22 17:23
UNITED24. Деталі візиту амбасадорів національного бренду футболіста Андрія Шевченка та голлівудського актора Лієва Шрайбера
16.08.22 12:55
Тепер вже офіційно. Мер Києва Віталій Кличко та його дружина Наталія вирішили розлучитися
15.08.22 10:39
Серед диму та лампового світла: Марченко і Кім в об'єктиві Костянтина Ліберова
13.08.22 15:15
Президент Зеленський разом з дружиною та українськими артистами нагородили «дітей — героїв війни»
12.08.22 17:15
«МЧС, спиш? А треба було проводити профілактику». Державні служби України разом із Мережею посміялись з росіян через «бавовну» в Криму
09.08.22 22:14
Зять Ігоря Дятлова Владислав Бєлава став хрещеним батьком. Таїнство провів військовий капелан
09.08.22 12:51
Кім витратив вже $1000 для винагороди за інформацію про коригувальників вогню. Більшість миколаївців відмовляється від грошей та просить віддати ЗСУ
07.08.22 13:30
«Нехай тепер ходить та озирається»: нардеп Арахамія передав відомості про зрадника Кошового у розвідку
04.08.22 14:59
Грав Чорта на сцені та виявився ним у житті. Очільник концерт-холу «Юність» втік до анексованого Криму працювати на «Русский дом»
03.08.22 19:30