«Не думав, що в мені може бути стільки ненависті». Станіслав Боклан розповів, як окупанти знищили його квартиру та вбили друзів-акторів

31.07.2022 12:45

Акторська кар'єра Народного артиста України Станіслава Боклана розпочалася з драмтеатру у Маріуполі. Наразі він розбомблений, як і квартира, де колись він жив. Однак, це найменші втрати, адже через рашистів загинули його друзі-актори.

Від самого початку війни Стас залишається в Києві, де займається волонтерством та допомагає тваринам. Як господар 13 котів в інтерв'ю проєкту «Зоопатруль» згадав початок війни, розказав про знищену квартиру та плани на майбутнє.

«23-го лютого в нас була «Ліга Сміху», приїхали в дуже хорошому настрої додому з дружиною. Були плани на 24 число, я мусив поїхати до мами, багато чого зробити. І плани щодо зйомок в мене були, два проєкти. Ну, все закінчилося...», - з сумом згадав актор.

Відомо, що свого часу Боклан закінчив театральний університет імені Карпенка-Карого. Проте у столиці не залишився – вирушив працювати до Донецького театру у Маріуполі. Він присвятив йому десять років життя, які стали для артиста-початківця відмінною професійною школою і міцним фундаментом для подальшої кар'єри. За цей час він зіграв безліч найрізноманітніших ролей, писав пісні для вистав і став одним із провідних акторів театру.

Там він орендував квартиру та грав на одній сцені з місцевими акторами, багато з яких трагічно загинули під час окупації.

«Театру немає, в якому я працював. Немає квартири, в якій жив там... І немає багатьох людей, з якими я працював. Я ніколи не думав, що в мені може бути стільки ненависті просто, тому що це уявити страшно»,- розказав Станіслав.

За словами актора, від самого початку війни він не отримував жодних пропозицій стосовно роботи в Україні.

«Пропонували зніматися за кордоном, але я не хочу зараз залишати сім'ю, кудись їхати. Не той час, щоб залишати дружину з проблемами, які є тут», - зазначив він.

Що стосується російських культурних діячів, то раніше Боклан казав, що його найбільше вражає «армія тих, хто мовчить». Та і «список мерзотності» з акторів, які відверто виступають за війну, теж чималий.

«Я не намагався розібратися в їхніх довбешках. Гіпотетично припускаю, люди бояться втратити комфорт, посади, ситість, заробітки тощо. І бояться, найголовніше, втратити обласканість владою. Тоді щойно виникає це побоювання, те місце, де була совість, починає заростати хріном», - зазначив Боклан.

Варто зазначити, що під час ракетного обстрілу житлового будинку в Києві загинула ще одна колега Станіслава, з «Молодого театру», актриса Оксана Швець.

Последние новости

Олександр Усик в образі козака та з оселедцем заспівав «Червону калину» на зустрічі з Джошуа
17.08.22 17:45
В Україні стартував прийом заявок на участь у нацвідборі на «Євробачення-2023». Новим продюсером конкурсу став Pianoбой
17.08.22 16:19
Макіяж, вишукані образи та прогулянка містом. Андре Тан подарував семи українкам день з мирного життя
17.08.22 14:30
«За будь-яку правду, мітинг чи неправильну книжку їм загрожує в’язниця чи розправа»: Джамала про життя родичів в окупованому Криму
17.08.22 13:19
«В напівоточенні по мені валили цілеспрямовано. З різних видів важкого озброєння. Цілодобово». Три місяці в ЗСУ Сашка Положинського
17.08.22 12:32
Улюблена качечка Патрона, черевички Кароль, капелюх Бабкіна. Що ще приготували зірки для благодійного аукціону в Канаді
16.08.22 18:32
Оригінальний сценарій «Мої думки тихі» виставили на аукціон задля допомоги ЗСУ. Поки найвища ставка сягнула 63 тисяч гривень
16.08.22 18:00
«Незламна мама»: Маша Єфросініна відвідала центри для реабілітації жінок з гарячих точок України
16.08.22 16:30
«Я без тебе, як...»: Катерина Осадча створила благодійну капсулу на підтримку проекту «Знайти своїх» та евакуацію людей з окупації
16.08.22 15:39
Одна з найпопулярніших пам'яток Фінляндії тепер зустрічає туристів гімном України. Російкі туристи вже невдоволені таким музичним супровідом
16.08.22 10:47