Заради ухилення від податків? Трамп поховав першу дружину на власному полі для гольфу

02.08.2022 09:30

Експрезидент США Дональд Трамп поховав свою першу дружину Івану Трамп на території власного гольф-клубу.

Жінка померла 14 липня у віці 73 років. Її тіло зараз покоїться на території гольф-клубу колишнього в Бедмінстері, Нью-Джерсі.

Згідно із матеріалами New York Times, перед похованням Івани організація Трампа освятила землю в Бедмінстері, «щоб вона могла провести традиційне католицьке поховання». З будівлі клубу Бедмінстера могилу Івани не видно.

Дональда вже звинуватили в тому, що він поховав її у своєму гольф-клубі, щоби звільнитися від податків, передає Daily Mail. Таке припущення висловила у Twitter професорка соціології Дартмута, фахівчиня із податкового права Брук Харрінгтон.

Вона переконана, що Трамп поховав її на своєму полі для гольфу, щоб скористатися податковими пільгами, адже, за законами штату Нью-Джерсі, місцеві цвинтарі звільнені від податків.

«Отже, я перевірила податковий кодекс штату Нью-Джерсі і, друзі… це потрійне ухилення від сплати податків», — написала Харрінгтон.

Журналістка USA Today Фібі Уолл Говард також погоджується з цим припущенням.

«Закони Нью-Джерсі звільняють землю, що використовується як цвинтар, від податків на дохід, продаж та використання. Схоже, могила Івани Трамп у Національному гольф-клубі Трампа у Бедмінстері принесе податковий перепочинок», — написала вона.

Раніше Трамп призначив цю ділянку фермою, щоб отримати додаткові податкові пільги, оскільки на ній вироблялася мульча, яка використовується для садівництва.

Повний закон про оподаткування та кладовища говорить: «Кладовища та могильники, які використовуються або призначені для використання для поховання тіл померлих або їхнього праху, площа яких не перевищує десяти акрів землі, а також кладовища та споруди для використання кладовищ, споруджені на них, і усі мавзолеї, сховища, склепи або споруди, призначені для зберігання або зберігання тіл померлих або їхнього праху, і призначені виключно для цієї мети, звільняються від оподаткування відповідно до цієї глави.

Журналісти підрахували, що без податкових пільг на сільськогосподарські землі Трампу довелося б сплачувати близько 80 000 доларів США на рік.

2014 року організація Трампа отримала дозвіл на 10 поховань на його землі. Консультант Трампа Ед Руссо сказав веб-сайту: «Одна справа бути похованим на типовому кладовищі, але інша справа, якщо ви поховані біля п’ятого фарватеру Trump National, де гравці в гольф будуть членами багатьох поколінь».

Трамп почав будувати плани щодо кладовища в 2007 році. Колишнього ведучого програми «Учень» процитувала New York Post того часу: «Це ніколи не подобається думати, але це має сенс».

Він продовжив: «Це така прекрасна земля, а Бедмінстер — одне з найбагатших місць у країні». Тоді Post повідомляв, що плани кладовища також включали плани весільної каплиці. 2009 року донька Трампа Іванка та Джаред Кушнер одружилися на цій території.

Початковий план кладовища передбачав мавзолей родини Трампів із вівтарем, шістьма склепіннями та чотирма кам’яними обелісками висотою 19 футів. Хоча Трамп відмовився від цих планів через місцеві заперечення.

Колишній президент визначився, де хоче бути похованим. Його покійні батьки спочивають на сімейній ділянці в Квінсі, а він також має можливість бути похованим в Арлінгтоні, як і всі інші колишні президенти.

Серце Івани Трамп, першої дружини колишнього очільника Америки перестало битися у другій половині дня у четвер, 14 липня, у її апартаментах на Манхеттені.

Вона вийшла заміж за Дональда Трампа у 1977 році й обіймала ключові керівні посади у Trump Organization. Їхній шлюб супроводжувався скандалами, а роман Дональда Трампа з Марлою Мейплс став надбанням громадськості. Пара завершила процес розлучення у 1992 році. У шлюбі народилося троє дітей — Дональд молодший, Іванка та Ерік.

Последние новости

Олександр Усик в образі козака та з оселедцем заспівав «Червону калину» на зустрічі з Джошуа
17.08.22 17:45
В Україні стартував прийом заявок на участь у нацвідборі на «Євробачення-2023». Новим продюсером конкурсу став Pianoбой
17.08.22 16:19
Макіяж, вишукані образи та прогулянка містом. Андре Тан подарував семи українкам день з мирного життя
17.08.22 14:30
«За будь-яку правду, мітинг чи неправильну книжку їм загрожує в’язниця чи розправа»: Джамала про життя родичів в окупованому Криму
17.08.22 13:19
«В напівоточенні по мені валили цілеспрямовано. З різних видів важкого озброєння. Цілодобово». Три місяці в ЗСУ Сашка Положинського
17.08.22 12:32
Улюблена качечка Патрона, черевички Кароль, капелюх Бабкіна. Що ще приготували зірки для благодійного аукціону в Канаді
16.08.22 18:32
Оригінальний сценарій «Мої думки тихі» виставили на аукціон задля допомоги ЗСУ. Поки найвища ставка сягнула 63 тисяч гривень
16.08.22 18:00
«Незламна мама»: Маша Єфросініна відвідала центри для реабілітації жінок з гарячих точок України
16.08.22 16:30
«Я без тебе, як...»: Катерина Осадча створила благодійну капсулу на підтримку проекту «Знайти своїх» та евакуацію людей з окупації
16.08.22 15:39
Одна з найпопулярніших пам'яток Фінляндії тепер зустрічає туристів гімном України. Російкі туристи вже невдоволені таким музичним супровідом
16.08.22 10:47