Джамала снялась в социальной рекламе агентства ООН ВИДЕО

Прочитали: 643

Победительница Евровидения-2017, украинская певица Джамала снялась в социальной рекламе. Таким образом исполнительница поддержала деятельность агентства ООН, Международной организации по миграции (МОМ), которая борется с современным рабством. Ролик появится в эфире 18 октября, в Европейский день борьбы с торговлей людьми, пишет Elle.

«В Україні дуже багато людей живуть на межі бідності і готові працювати будь-де та за будь-яких умов. Саме вони, як правило, стають жертвами торгівців людьми та потрапляють у рабство. На жаль, кількість постраждалих з кожним роком тільки зростає. Ця кампанія, звісно, не вирішить проблему, але може привернути  увагу і ЗМІ, і посадовців, і суспільства. Головна мета – попередити українців, що треба бути дуже обережними, коли вони розглядають пропозиції роботи за кордоном», – каже Джамала.

Кроме того, будет широко распространиться общенациональная информационная кампания «Небезпеку видно не одразу».

«Ми надзвичайно цінуємо участь Джамали у нашій кампанії із запобігання сучасному рабству. Віримо, що Джамала допоможе врятувати багато людських доль», –  поделился  Голова Представительства МОМ в Україні доктор Томас Лотар Вайс.