Солист группы «Антитела» спел в Ватикане для Папы Римского

Прочитали: 1291

Фронтмен популярной украинской группы «Антитела» Тарас Тополя рассказал о том, как ему выпала честь петь для самого Папы Римского. Недавно певец признался, что такой случай представился ему, когда музыкант выступал в хоре, пишет Znaj.

«Мені складно пригадати, бо ми тоді не розуміли, що це таке і наскільки це важлива подія. Це сталося дуже спонтанно, була річниця Чорнобильської трагедії, а у Ватикані проходили певні церемоніальні дії на честь пам'яті загиблих, які віддали свої життя для того, щоб усунути цей немирний атом. Мені здається, одинадцять, чи дванадцять було, навчався в школі», - обьяснил Тополя.

Тарас вспомнил, что среди всех существующих хоров его выбор пал именно на этот. Интересно, что музыканта удивила реакция Папы Римского.

«Хочу сказати, що тоді дійсно вибрали об'єктивно, тому що ми були кращими. Пам'ятаю, що він тоді дуже погано себе почував, сидів на кріслі, реагував дуже мляво. Ми заспівали, зробили фотографії, все говорили, що йому сподобалося. Коли повернулися додому, ясна річ мене всі почали розпитувати, який він Папа Римський? Ну, кажуть, що був хорошою людиною», - с долей иронии рассказал артист.

Напомним, что зимой группа «Антитела» презентовали новый клип с многократным олимпийским рекордсменом.