Хореограф Алена Шоптенко родила первенца и назвала его в честь своего мужа

Прочитали: 1100

Известная украинская танцовщица Алена Шоптенко родила первенца. Об этом 9 июня сообщил ее муж Алексей Иванов в своем Instagram-аккаунте. У пары появился сынишка, которого назвали тоже Алексей. Чуть позж хореограф рассказала о том, как проходили роды, и был на них присутствует ее муж Алексей, пишет Тabloid.

«Почуваюся щасливою. Цей статус абсолютно новий для мене і у мене поки що було не багато часу розібратися в своїх почуттях, але щоб я почала посміхатися, йому досить просто сопіти», – рассказала новоиспеченная мамочка.

Шоптенко отметила, что за два дня до родов заболела.

«Мені здавалося, що я до всього готова і з усім впораюся, але вже в процесі виявилося, що я ні до чого не готова, але поратися доведеться. Дуже ускладнює ситуацію, що за два дні до пологів я захворіла, і тому до пологового будинку їхала з температурою, з якою ми боремося досі. Тож ночами я поки не сплю не через дитину, а через себе. На щастя, син мені допомагає тим, що поки просто спить», – поделилась Елена.

Мужчина Шоптенко, Алексей Иванов, на родах не присутствовал. Но контролировал процесс за стенкой палаты.

«Мій чоловік одразу навідріз відмовився бути присутнім на пологах, посилаючись на вразливість і сказавши, що не хоче, щоб лікарі займалися ним, а не мною. А в результаті не відходив ані на хвилину, контролюючи все і всіх, і в процесі пологів перебував у трьох метрах. Але за стіною пологового залу», – рассказала Елена.

Имя сыну выбирали всего из двух вариантов.

«Рішення було дуже швидким. Коли ми дізналися, що буде хлопчик, чоловік сказав, що є всього два варіанти імені, які йому подобаються. З двох я вибрала це. Але мені дуже подобається, що у мене тепер постійно буде Олексій Іванов, поки його велика копія зайнята на своїх проектах», - сказала она.

Напомним, что ранее Светлана Лобода родила девочку в любимой клинике Мадонны и Виктории Бекхэм.