5 лайфхаків для дбайливого прання дорослих і дитячих речей

Прочитали: 623

Купівля якісного одягу — далеко не все, що потрібно, аби завжди ходити в комфортних і охайних образах. Навіть найдорожча річ із часом буде зношуватися або ставати неносибельною. Причина — неправильний догляд. Якщо з дорослими речами ще більш-менш просто, то дитячий одяг вимагає дбайливої експлуатації і прання. У будь-якому випадку правильний догляд — ключ до того, щоб гардероб служив довго.

Як продовжити життя улюблених речей? 

Сьогодні світові відомо багато ефективних засобів, завдяки яким не потрібно пів дня проводити у ванній, щоб вивести маленьку плямочку. Візьміть на озброєння такі лайфхаки:

  • Пастки кольору — являють собою серветку, яку потрібно покласти разом із пранням. Вона забере на себе колір, що линяє. Наприклад, ви зможете прати разом темні і білі речі. 

  • Плямовивідник-олівець — перед пранням потрібно зафарбувати пляму і залишити на час, вказаний виробником. Такий метод дозволяє позбутися плям від жирної їжі, шоколаду, соусу. 

  • Міцелярна вода — допомагає повернути взуттю білосніжний колір або очистити підошву. 

  • Пінка для гоління — незамінна, якщо під час зборів вимазалися декоративною косметикою. Перед пранням нанесіть невелику кількість засобу на пляму. 

  • Миттєве прання — як показує практика, якщо плями запрати одразу ж, буде більше шансів позбутися їх без пральних засобів. 

Для дитячого одягу буде корисним додатковий режим у пральних машинках «Обробка паром». У якості миючих засобів важливо вибирати екологічну продукцію, призначену для найменших. У таких товарах найчистіший склад, при цьому вони легко позбавляють від плям. Завжди перевіряйте етикетки, бо виробник вказує рекомендації з догляду за певною тканиною. 

Не забувайте правильно сушити прання, уникаючи попадання прямих сонячних променів. Ідеальний варіант для прасування — парогенератор. Зараз цей пристрій представлено в різних розмірах і з різним функціоналом. Він зручний для догляду за дитячими речами, тому що дозволяє набагато швидше впоратися з прасуванням.

на правах реклами