«Після двох років політичного мочилова»: Юлия Мендель «открылась и переродилась» в необычной фотосессии

Прочитали: 1697

Бывшая пресс-секретарь Президента Украины Владимира Зеленского Юлия Мендель заявила, что все два года пребывания на должности подвергалась «политической травле» и снялась в необычной фотосессии. Соответствующие снимки и откровенный пост она опубликовала на своей странице в Facebook. 

Мендель написала, что каждый ее снимок «обсасывали» и проявляли «нездоровый интерес к весу и телу». Все это время ее «дискредитировали и ненавидели» в социальных сетях. Бывшая пресс-секретарь считает, что подвергалась «сексуальной объективации», но все это сделало ее сильнее.   

«Два роки політичного цькування. Розкажіть мені, що у нас в суспільстві все добре з гендерним питанням. Два роки «обсмоктування» кожної фотографії, нездорова увага до одягу, аксесуарів, моєї ваги і частин тіла. Два роки, коли все не так у моїй фігурі, стилі, зачісці, бровах, виразі обличчя, мейку, взутті… Два роки дискредитації і ненависті у соцмережах. Дикого невігластва, зневаги через зневіру, що «така, як я», працює так само багато і так само важливо, як і «дорослі дяді». Два роки, коли хтось знає краще, а я – максимум – годжуся на сексуальну об‘єктивацію. Два роки, що зробили мене сильнішою. І оцінити які по-справжньому можна тільки тепер», — написала Мендель. 

После «политического мочилова» Юлия решила снятся в фотосессии от  Divergent agency, чтобы «открыться и родиться заново». Журналистке скоро исполнится 35 лет и сейчас она полностью принимает себя и критически относится к мнению окружающих  

«Divergent agency розробило програму Shabash – фотосесію, в якій «все у вас як треба прямо в цей момент». Фотосесію, в якій ти відкриваєшся і народжуєшся заново. Після двох років політичного мочилова (а ви знали, що телеканал «Прямий» хоче в мене «неупереджене» інтерв`ю?:)) я можу викласти фотографії і впевнено сказати – на них все не просто «як треба», на них все значно краще, ніж у зарозумілих снобів, шиплячих крюкових, єсівців, що не бачать себе збоку, безликих ботів Раїс Раїс, патріотичних псевдопатріотів та сили-силенної інших нещасних, не здатних мислити і жити на повну.  За місяць мені виповниться 35. Я рада всьому, що встигла. І рада кожній зморшці і складці на своєму тілі. І кожному шпину, сказаному вслід.  Ласкаво прошу до перегляду! І, повірте, я ще маю, чим вас здивувати», — добавила бывшая пресс-секретарь Президента. 

Примечательно, что недавно Юлия Мендель презентовала книгу об украинской политике, а также о некоторых инсайдах принятых решений — «Кожен з нас Президент».