Бои на саблях, раны и страстные поцелуи в душе: фронтмен «Бумбокс» снял в клипе экс-возлюбленную

Прочитали: 942

Группа «Бумбокс» презентовала новый клип, в котором снялась украинская топ-модель Наталья Гоций. Видеоработу на песню «Імперії впадуть» было опубликовано на официальном  YouTube-канале коллектива. 

Как отметил режиссер Стас Гуренко, данная работа является завершающей в трилогии с другими композициями — «ДШ» и «Ангела». Все они объединены своей метафоричностью и визуальным стилем.   

«Імперії впадуть» —  історія про те, як стосунки з коханою людиною, хоч би якими вони були, лишають на нас сліди. І отримавши цей досвід,  ми несемо його із собою. Іноді людина з'являється в житті іншої як підтримка, іноді як випробування, яке не кожен здатен пройти. Що робити? Встати та продовжити? Завдати удару в спину чи просто здатися? Кинути зброю та віддатись одне одному? Варіантів безліч, як і безліч тактик у фехтувальному поєдинку», — поделился Гуренко.

Фронтмен группы «Бумбокс» Андрей Хлывнюк подтвердил, что именно видеоработы для этих трех композиций и стали трилогией, ведь сами песни из разных альбомов и абсолютно разные по содержанию. Также музыкант отметил исключительную роль модели в съемках клипа, обозначив, что без Натальи он не состоялся бы. 

«Про роль Наталії Гоцій я неодноразово говорив. Без неї кліпу не було б. І він був би зовсім іншим без наших чемпіонів, фехтувальників Влади Харькової та Володимира Станкевича. Влада та Володимир грали у сценах фехтування та показали, як поводяться справжні чемпіони – без капризів, без тупання ніжкою, вони кілька годин чекали свого виходу та виклалися на повну. Шкода, що ми мали мало часу на спілкування. Знаєте, найкращий показник того, що робота зроблена добре, ніхто не відчував дискомфорту і, можливо, цей кліп скоро подивляться мільйони — посмішки на обличчях людей. Закінчується зйомка та всі посміхаються. Повірте, воно того варте», — рассказал Хлывнюк. 

Сама модель отметила, что впервые снималась в клипе. Больше всего Наталья переживала, чтобы оправдать надежды режиссера Стаса Гуренко и музыканта Андрея Хлывнюка. 

«За свою кар'єру моделі я брала участь, мабуть, у тисячі зйомок, але в кліпі знімалася вперше. Та ще й у кліпі улюбленого гурту! Звісно, я нервувала. Головним для мене було виправдати довіру Андрія та Стаса, зіграти переконливо та подолати свій внутрішній стрес. Тому що кліп залишиться назавжди. Це маленьке кіно, і тепер я знаю, як його знімають», — призналась Гоций. 

Кроме самого съемочного процесса, новшеством для Гоций стал и сложный грим. Но, конечно же главным оставалось отыграть эмоции главной героини. 

«Цікаво, що хоча буквально все було для мене новим —  від спецгриму, який наноситься набагато довше звичайного, до дублів, що повторюються — це не збивало. Навпаки, що більше «ран» з'явилялося на моєму тілі, то краще я розуміла, що мені треба робити. Шпага та костюм перетворюють – я відчувала себе бійцем, вони посилювали агресію, посилювали внутрішній конфлікт, тому сцени на манежі грати було легко. А ось сцена в душі… Я думала, що це жарт. Немає жодної проблеми у тому, щоб цілуватися на знімальному майданчику. Ми актори і виконуємо свою роботу, але як зрозуміти, що це не вульгарно? Ну і попри турботу команди —  було прохолодно. Але ми впоралися швидко. З першого дублю. Або з другого. Чи третього?», — добавила модель. 

Стоит отметить, что достичь такого реалистичного эмоционального контакта в кадре Хлывнюк и Гоций сумели благодаря тому, что не так давно имели романтические отношения. Ныне пара не вместе, но сохранила дружбу.